Rychlý kontakt
infolinka 777 727 328

Hliníková pergola na střeše Praha Speciál Hliníkové pergoly a zimní zahrady

Informace k realizaci

Hliníková pergola na střeše / terase bytového domu? ANO! Obrovská výzva od klienta, který tuto pergolu prostě chtěl. Udělali jsme maximum. Přesné zaměření, těžké zpracování výkresů. Nakonec se vše povedlo, naprosto přesně.

Jelikož se jedná o izolovanou střechu, nebylo možné pergolu kotvit do země. Proto jsou dvě stojiny ze třech zatíženy. U těchto stojin je vyskládáno 200 kg. To je dostatečná ochrana před silným větrem. Zároveň se jedná o dekorativní řešení. Nosnost střechy nedovolila vyšší zatížení.

Složité stěhování profilů skrz celý dům výtahem a poté bytem, dlažba na terčích, ochrana před zvedáním pergoly instalací bočních lamelových žaluzií. To vše jsme promysleli ještě před samotnou realizací. Všechny pergoly nejdříve postavíme u nás na dílně. Poté zpět rozložíme a jedeme s již hotovými profily. Nic na místě nelze upravit, proto zajistíme také přesné zaměření a výkresovou dokumentaci.

Mléčné bezpečnostní sklo je zde zvolené pro svou 50% propustnost světla. Tím se zajistí stínění namísto přidané markýzy. Pozor však na to, že tato poloviční propustnost je také v zimním období. Zde pergola nenavazuje na obytnou část, proto menší míra světla po celý rok nevadí. Naproti tomu markýza společně s čirým sklem zajistí stínění jen, když je potřeba.

 

Realizaci zatím nikdo nehodnotil.

Máte zájem?

Odešlete poptávku

Vzhledem k enormnímu zvýšení počtu poptávek, které individuálně zpracováváme v časovém horizontu jednoho i dvou týdnů, prosíme o Vaší trpělivost. Přednostní a urgentní řešení Vaší poptávky není snadné.

nebo nás můžete navštívit:
Areál Řempo
Nemanická 5
370 10 České Budějovice

Karásek s.r.o. - mapa

Líbí se Vám naše realizace?

Odešlete poptávku a připravíme Vám cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

 

Karásek s. r. o.
Nemanická 5 (Areál Řempo)
370 10  České Budějovice

 

+420 777 727 328

Ochrana osobních údajů

© 2014, 2021 Karásek s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořila společnost Lynt services s.r.o.