Rychlý kontakt
infolinka 777 727 328

Hliníkový altán včetně terasy WPC a markýz Stobag Hliníkové pergoly a zimní zahrady, Markýzy horizontální, Markýzy pro zimní zahrady a pergoly, Podlahy do altánů a pergol WPC a Termowood

Informace k realizaci

Nová krásná realizace hliníkového altánu, kde můžete vidět náš komplexní a proklientský přístup. Na této realizaci je mnoho luxusních prvků začínajících u dřevoplastové (WPC) terasy od renomovaného finského výrobce UPM Profideck.  Na této terase je dále postaven hliníkový systémový altán se zasklením typu Combi v eloxované variantě. Díky kompletní realizaci naší firmou je terasa vybudována s ohledem na malý prořez. Velikost altánu byla stanovena až podle rozměru terasových prken. 

Příběh realizace je zde trochu zvláštní. Klientka nás oslovila s prosbou o kompletní realizaci podesty a hliníkového altánu. V té době jsme však ještě v nabídce systém teras WPC neměli. Proto jsme oslovili renomovaného výrobce, kde máme záruku vysoké kvality a hlavně životnosti bez jakýchkoliv kompromisů. Poté jsme definovali rozměry, připravili projekt, dle kterého kooperující stavební firma připravila betonovou desku a základy pro stavbu terasy. 

Díky společné instalaci altánu a terasy jsou spodní kolejnice posuvných systémů ZAPUŠTĚNÉ = bezbarierové. To byl požadavek klientky, která toto řešení viděla u jejích rodičů ve Švýcarsku.

Nad altánem je instalována markýza pro zimní zahrady od Švýcarského výrobce premiových markýz Stobag, touto linií pokračuje kazetová markýza od stejného výrobce. V markýzách je použita 100% akrylová látka s vetkávaným hliníkovým vláknem pro co nejefektivnější stínění a snížení teploty v altánu při letních dnech. Markýzy lze programovatelně ovládat díky sluneční a větrné automatice. Při silnějším větru se tedy automaticky zatáhnou.

Pokud se Vám toto řešení líbí, neváhejte nás oslovit. Doporučujeme však Vaši připravenost na vyšší investici s ohledem na použité kvalitní materiály a dlouhou životnost všech komponentů. 

Shrnutí dodání:
  • dřevoplastová terasa WPC od výrobce UPM /v atlánu včetně hliníkových profilů mezi prkny pro těsnost a snazší údržbu
  • hliníkový altán v eloxovaném provedení se skleněnou střechou bezp. sklo Connex 4.4.2, boční systémy Combi se sklem ESG 5mm
  • markýza pro zimní zahradu + kazetová markýza Stobag
  • příslušenství Somfy
  • naše know-how a zkušenosti = skvělý výsledek
15 lidem se líbí tato realizace.

Máte zájem?

Odešlete poptávku

Vzhledem k enormnímu zvýšení počtu poptávek, které individuálně zpracováváme v časovém horizontu jednoho i dvou týdnů, prosíme o Vaší trpělivost. Přednostní a urgentní řešení Vaší poptávky není snadné.

nebo nás můžete navštívit:
Areál Řempo
Nemanická 5
370 10 České Budějovice

Karásek s.r.o. - mapa

Líbí se Vám naše realizace?

Odešlete poptávku a připravíme Vám cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

 

Karásek s. r. o.
Nemanická 5 (Areál Řempo)
370 10  České Budějovice

 

+420 777 727 328

Ochrana osobních údajů

© 2014, 2022 Karásek s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořila společnost Lynt services s.r.o.