Rychlý kontakt
infolinka 777 727 328

Hliníková zimní zahrada rámové zasklení - Elox Hliníkové pergoly a zimní zahrady, Markýzy pro zimní zahrady a pergoly, Rolety

Názor klienta

Dobrý den pane Karásek,

Je to téměř celý rok jsi užíváme zasklení od Vaší firmy. Chtěla jsem Vám poslat pár fotek, ale víte jak to je, stále není čas. Tak posílám fotky nyní, třeba budou pro někoho také inspirací, co si pořídit, nebo čím si udělat radost, krásně se tam daří citronovníku i baobabu.

Ještě jednou bych chtěla poděkovat za profesionální přístup jak z Vaší strany, tak ze strany montážní skupiny, která zasklení montovala.


Děkuji moc a přejeme hodně spokojených zákazníků

Informace k realizaci

Nová realizace sezonní zimní zahrady, která je včetně podlahového el. topení a purenitu pod kolejnicemi. Naše speciální řešení pro Vás. 

Sklo na střeše jako vždy bezpečnostní lepené Connex 3.3.2 (6,6mm - se zesílenou folií). Konstrukce v elegantním stříbrném provedení a samozřejmě také vnitřní zastínění roletkami a baldachýnem. 

Zákazníci nadmíru spokojeni, to jsme moc rádi. 

5 lidem se líbí tato realizace.

Fotogalerie

Máte zájem?

Odešlete poptávku

Vzhledem k enormnímu zvýšení počtu poptávek, které individuálně zpracováváme v časovém horizontu jednoho i dvou týdnů, prosíme o Vaší trpělivost. Přednostní a urgentní řešení Vaší poptávky není snadné.

nebo nás můžete navštívit:
Areál Řempo
Nemanická 5
370 10 České Budějovice

Karásek s.r.o. - mapa

Líbí se Vám naše realizace?

Odešlete poptávku a připravíme Vám cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

 

Karásek s. r. o.
Nemanická 5 (Areál Řempo)
370 10  České Budějovice

 

+420 777 727 328

Ochrana osobních údajů

© 2014, 2022 Karásek s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořila společnost Lynt services s.r.o.