Rychlý kontakt
infolinka 777 727 328

Hliníkový altán bezrámový systém Move a Osvětlení Patio Living LED Hliníkové pergoly a zimní zahrady, Bezrámové zasklení pergol a teras

Názor klienta

Dobrý den pane Karásku,

včera vaši lidé dokončili montáž. Musím je pochválit, pracovali dobře, rychle, bez zbytečných řečí, opravdu mám z toho dobrý dojem. Výsledek vypadá pěkně, posílám alespoň dvě fotky pro informaci, ta ve dne je po prvním dnu práce, tedy nekompletní.

Včera jsem poslal doplatek, nebyl důvod s tím otálet. Při odjezdu jsem s vašimi montážníky ještě domlouval, že pošlete koleno pro zakončení svodu z okapu, současný vývod posílá dešťovou vodu pod základy, to by časem mohl být problém. Oni už Vám řeknou, o co přesně jde.

Ještě jednou díky za dobrou práci. Až to trochu zabydlíme, možná se ještě ozveme s požadavkem na domontování jedné rolety, odpolední slunce svítí trochu dál než jsme si mysleli. Ale to jen v případě, že byste měli někde poblíž nějakou další montáž, jezdit kvůli tomu z Budějovice nemá cenu.

Přeju pěkný den, J.K.

Informace k realizaci

Naše nová TOP realizace hliníkového altánu včetně instalace osvětlení Patio Living LED se skrtým vedením a dálkovým ovládáním včetně stmívání. Dále jsme altán vybavili zastíněním v podobě dvou baldachýnů a řetízkových rolet. Vše při jedné zakázce a kompletní. 

Dodali jsme také zateplení obvodu betonové desky, které lépe oddělí studený venkovní prostor od vnitřního. Pod dlažbu si klient zabudoval elektrické podlahové vytápění, aby mohl altán využívat i v chladnějších dnech. 

Také pro Vás najdeme správné řešení, které Vám pomůže rozšířit si prostor pro bydlení a žití. Buďte v přírodě a zároveň doma. 

Realizaci zatím nikdo nehodnotil.

Máte zájem?

Odešlete poptávku

Vzhledem k enormnímu zvýšení počtu poptávek, které individuálně zpracováváme v časovém horizontu jednoho i dvou týdnů, prosíme o Vaší trpělivost. Přednostní a urgentní řešení Vaší poptávky není snadné.

nebo nás můžete navštívit:
Areál Řempo
Nemanická 5
370 10 České Budějovice

Karásek s.r.o. - mapa

Líbí se Vám naše realizace?

Odešlete poptávku a připravíme Vám cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

 

Karásek s. r. o.
Nemanická 5 (Areál Řempo)
370 10  České Budějovice

 

+420 777 727 328

Ochrana osobních údajů

© 2014, 2022 Karásek s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořila společnost Lynt services s.r.o.