Rychlý kontakt
infolinka 777 727 328

Hliníkový altán s bezrámovým systémem Move a LED osvětlením + markýza ARNEX Hliníkové pergoly a zimní zahrady, Markýzy pro zimní zahrady a pergoly

Informace k realizaci

Bezrámové systémy jsou stále oblíbenější u našich zákazníků a proto je tady realizace hliníkového altánu s bezrámovým systémem Patio Living Move ve stříbrném provedení. Altán je také připraven pro budoucí instalaci vnější markýzy díky provlečenému kabelu pro její napájení. Altán je kotvený na krakorec balkonu, který zákazník skoro nikdy nepoužil. O to Více ho těší, že jej mohl nyní využít jako strop altánu. Nevznikl nečistitelný prostor mezi balkonem a altánem, který je jindy nutný.

Altán je doplněn LED osvětlením v podobě pásků v hliníkových lištách, samozřejmě se skrytým el. vedením a dálkovým ovládáním včetně stmívání. To velmi oceníte jak pro silné, ale také pro ambientní osvětlení. 

Čelní strana široká 400 cm je bez středové stojiny díky použití dvojité zesílené vaznice 150x50x4 mm. To také nyní dokážeme. 

Pokrok nezastavíme a tak jdeme s ním.

Také pro Vás nabízíme tyto vylepšení, stačí napsat poptávku. 

Realizaci zatím nikdo nehodnotil.

Máte zájem?

Odešlete poptávku

Vzhledem k enormnímu zvýšení počtu poptávek, které individuálně zpracováváme v časovém horizontu jednoho i dvou týdnů, prosíme o Vaší trpělivost. Přednostní a urgentní řešení Vaší poptávky není snadné.

nebo nás můžete navštívit:
Areál Řempo
Nemanická 5
370 10 České Budějovice

Karásek s.r.o. - mapa

Líbí se Vám naše realizace?

Odešlete poptávku a připravíme Vám cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

 

Karásek s. r. o.
Nemanická 5 (Areál Řempo)
370 10  České Budějovice

 

+420 777 727 328

Ochrana osobních údajů

© 2014, 2022 Karásek s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořila společnost Lynt services s.r.o.