Rychlý kontakt
infolinka 777 727 328

Hliníkový altán stříbrný = zastřešená terasa Hliníkové pergoly a zimní zahrady

Informace k realizaci

Zastřešení terasy má několik řešení. Postavit dřevěnou pergolu s polykarbonátovou střechou pro co nejnižší investici, postavit pergolu dřevěnou z kvalitního lepeného dřeva a skleněnou střechou a nebo postavit hliníkovou pergolu se skleněnou střechou a již neřešit údržbu. Toto poslední zmíněné řešení Vám dokážeme nabídnout. V tomto případě zastřešení terasy vyřešeno precizní hliníkovou konstrukcí, tedy pergolou, která je po celém obvodu zasklená, což z ní udělalo altán. Pro užívání bez časté údržby.

Hliníkový altán v eloxovaném provedení se opravdu povedl. Toto byla opravdu výzva, ač se to na první pohled nemusí zdát. Napojení střechy altánu na krokvice, které nebyly vodorovně, vyřešení bočního dílu až ke hřebenu střechy ve výšce 5 metrů, včetně větracího okénka.

Tomu všemu předchází přesné zaměření, kdy řešíme všechny nerovnosti pomocí laserové techniky. Vše měříme na milimetry, abyste se nemuseli dívat na velké mezery / rezervy, když to není nutné. 

To vše instalováno za pouhé dva dny!

Všechny konstrukce, které můžete na našem webu vidět, nejdříve postavíme na dílně, kompletně připravíme a k Vám vezeme již jednou postavenou konstrukci. Nejedná se tedy o nějaké unifikované řešení, které lze na místě složit bez předchozí výroby, jako u jiných výrobců.

Přehled provedení: 

  • sklo Connex 4.4.2 čiré
  • boční posuvné díly Combi se sklem ESG 5 mm
  • boční pevný spodní díl se sklem ESG 5 mm
  • atypické pevné díly s klasickým sklem Float 4 či 5 mm
  • provedení konstrukce základní - ELOX
3 lidem se líbí tato realizace.

Máte zájem?

Odešlete poptávku

Vzhledem k enormnímu zvýšení počtu poptávek, které individuálně zpracováváme v časovém horizontu jednoho i dvou týdnů, prosíme o Vaší trpělivost. Přednostní a urgentní řešení Vaší poptávky není snadné.

nebo nás můžete navštívit:
Areál Řempo
Nemanická 5
370 10 České Budějovice

Karásek s.r.o. - mapa

Líbí se Vám naše realizace?

Odešlete poptávku a připravíme Vám cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

 

Karásek s. r. o.
Nemanická 5 (Areál Řempo)
370 10  České Budějovice

 

+420 777 727 328

Ochrana osobních údajů

© 2014, 2022 Karásek s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořila společnost Lynt services s.r.o.