Rychlý kontakt
infolinka 777 727 328

Hodnocení zákazníků

 • Dobrý den, ráda bych poděkovala lidem kteří na adrese Čakovičky montovali zasklení terasy. Všichni a to včetně těch co to dodělávali byli neskutečně ochotní, slušní a šikovní.Bohužel neznám jednotlivá jména, ale tímto jim všem moc děkuji za vše a firmě jako takové gratuluji k těmto pracovníkům, určitě zasluhuji odměnu a mé poděkování.
  S úctou HB

  Berounská, Mělník

 • Dobrý den,

  chtěli bychom touto cestou poděkovat celému Vašemu týmu za skvěle odvedenou práci. Byli jsme moc spokojeni s celkovou spoluprací, a to od samotného návrhu a zaměření až po konečnou realizaci zasklení naší terasy. Po celou dobu spolupráce byly z Vaší strany dodrženy veškeré termíny, nedošlo k žádným komplikacím, práce byly vykonány na vysoké profesionální úrovni. Všichni zaměstnanci Vaší firmy, se kterými jsme přišli do styku, byli moc ochotní a vstřícní, a vše proběhlo tak, jak jsme si to předem domluvili. V dnešní době takový milý a profesionální přístup vidíme jen zřídka. Určitě budeme Vaši firmu doporučovat dál. S výsledkem jsme moc spokojeni, splnil veškerá naše očekávání.
  V příloze Vám zasíláme několik fotek tohoto zasklení a ještě jednou moc děkujeme.

  S pozdravem

  Sedláček, Děčín

 • Dobrý deň pán Karásek,
  chcel by som Vám týmto poďakovať za zhotovenie verandy a za Váš individualny prístup. Moja predstava o vzhlade verandy bola maximalne splnena, s celkovym provedenim som velmi spokojný.
  Ešte raz díky, v prílohe posielam pár fotiek.
  S pozdravom,

  Ježek

 • Dobrý den pane Karásku, dnes 1.4 proběhla montáž zasklení u nás v Podlesí, rád bych Vám i vaším kolegům, touto cestou poděkoval za excelentní práci. Od prvního kontaktu až po samotnou realizaci, probíhalo vše na nejvyšší profesionální úrovni. Na čem jsme se dohodli,to taky bylo dodrženo. Vaši hoši, kteří přijeli zaměřit, ale i montážní technici, jsou velice příjemní a šikovní lidé!!! Ještě jednou velké díky. Fakturu jsem dnes uhradil a až Vám peníze přijdou na účet, dejte mi prosím vědět, že vše je v pořádku. S pozdravem Petr Olšanský

  Olšanský, Příbram

 • Děkujeme , jsme nadmíru spokojeni. Spolupráce s Vámi byla stoprocentní.

  Koutecký, Mělník

 • Dobrý den pane Karásku,
  ráda bych Vám i Vašemu kolektivu moc a moc poděkovala za realizaci mé objednávky. Jmenovitě bych také chtěla poděkovat montérům za výborně a rychle odvedenou práci. Jejich profesionální přístup a slušné vystupování svědčí o vysoké kvalitě vašich zaměstnanců a tím i o kvalitě celé Vaší firmy. Velice ráda budu dále předávat tyto zkušenosti s Vaší firmou. které byly jen a jen pozitivní. Ještě jednou DÍKY

  Marešová, Praha-východ

 • Dobrý den pane Karásek,
  píši ohledně zastínění, které jsme od Vás koupili. Baldachýn je už namontovaný a musíme říct,že jsme spokojený.. Posílám pár fotek a pokud budete chtít napsat něco víc na Vaše stránky, tak se rád podělím pro další potenciální zákazníky.

  Dub, České Budějovice

 • Dobrý den pane Karásek,
  faktury jsem dnes uhradila. Chtěla bych Vám touto cestou ještě jednou poděkovat za perfektní práci. Vaši montéři jsou milý, vstřícní a velmi příjemní muži - gratuluji Vám k takovým zaměstnancům.
  K altánu - sklízíme od včerejška jen samé pochvaly takže Vaši slávu a kontakty šíříme dál. Já osobně jsem nadšená, jak to skvěle vypadá.
  Ještě jednou moc děkuji a přeji Vám i Vaší firmě hodně úspěchů a nadšeně spokojených zákazníků.
  Havelová Jaroslava

  Havelová, Kolín

Líbí se Vám naše realizace?

Odešlete poptávku a připravíme Vám cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

 

Karásek s. r. o.
Nemanická 5 (Areál Řempo)
370 10  České Budějovice

 

+420 777 727 328

Ochrana osobních údajů

© 2014, 2021 Karásek s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořila společnost Lynt services s.r.o.