Rychlý kontakt
infolinka 777 727 328

Hodnocení zákazníků

 • Dobrý den pane Karásku,
  děkuji za včasnou a kvalitní realizaci naší objednávky na zasklení terasy. Realizace je technicky dle našich představ a až na jeden detail (obtížnější zavírání obrácené sestavy C (pozn.: sestava C má vnější madlo, ale chybí vnitřní pro zavření při vstupu dovnitř. Bohužel nelze jinak.)) bez technických nedostatků. Věřím, že v budoucnu bude vše i nadále fungovat bezchybně. Děkuji Vám a Vašemu týmu za profesionální přístup a navíc chci vyzdvihnout přístup a práci Vašich montérů, kteří zakázku zrealizovali. Pracovali velmi profesionálně, bez stresových situací pro nás a po skončení práce vše perfektně uklidili. Měli jsme zde při přestavbě našeho RD několik skupin řemeslníků a musím říci, že ta Vaše patřila k těm zdaleka nejlepším. Vaši firmu budeme našim známým vřele doporučovat. Přeji Vám a Vaší firmě mnoho úspěchů.
  S pozdravem Dr.Pivoňka.

  Pivoňka, Plzeň-jih

 • Když jsme zvažovali zasklení pergoly u svého domu, firma Karásek v Googlu vyskočila na prvním místě. Prezentace firmy nás velmi zaujala, nejvíce prostřednictvím hezky zpracovaných videí a fotek konkrétních řešení a získali jsme dojem, že se jedná o velmi profesionální firmu, čemuž bude jistě odpovídat i vysoká cena a tak jsme ji zatím neoslovovali. Přišlo nám, že zas tak "profi" to mít nemusíme a tolik peněz nás to také stát nemusí. Oslovili jsme místního sklenáře, který nám řešil drobnou zakázku na domě a záměru se chytil velice rychle, nabídl velmi zajímavou cenu (ve skutečnosti třetinovou oproti firmě Karásek), navrhl řešení a zaplatili jsme 50% zálohu. Pak začal pán velmi improvizovat z různých hliníkových lišt z hobby marketů, které různě slepoval k sobě Mamutem. Nejprve je natíral barvou štětcem a když začala hned opadávat barva, což bylo zjevné už když nám lišty Mamutem přilepil k betonovým designovým pražcům, nastříkal barvu sprejem (tvrdil, že to prošlo práškovou lakovnou). Začal se s tím trápit, nebyl schopen dodržet jakoukoli dohodu či termín, protože se mu vše vždy zkomplikovalo, což ho vždy samotného překvapilo. To co nám začal na pergole tvořit, za to by se styděl i člověk, co by si chtěl nechat zasklít verandu na staré chalupě, neskutečná prasárna. Vše zamatlané od lepidla, lišty různě nastavované, na posuvná skla používal kolečka do interiérů a samotné sklo působilo, že většímu větru neodolá. Se ženou jsme se shodli, že i když bychom měli přijít o celou zálohu, raději tu hrůzu zastavíme, protože bychom toho jinak celý život litovali, kdykoli bychom se na pergolu podívali, hlavně bychom se styděli ji komukoli ukázat.

  V tomto momentu jsme byli 100% rozhodnuti oslovit firmu Karásek a dohodnout se s nimi na rešení i za několika násobně vyšší cenu. Od prvního kontaktu s p. Karáskem ml. jsme se setkali s profesionálním přístupem, dohodli jsme se na zaměrení, které přijel p. Karásek provést osobně se svým otcem, majitelem firmy. Na míste nám ukázali vzorek profilu a zasklení a hned jsme měli jasno, že toto řešení chceme a rádi si připlatíme. Ze vzorníků jsme si vybrali barevné provedení a do týdne, jak bylo slíbeno, jsme dostali grafické zaměření pergoly zpracované v PC programu společně s cenovou nabídkou několika variant. Po odsouhlasení varianty jsme obdrželi zálohovou fakturu, od jejíhož uhrazení měla běžet dohodnutá lhůta 5-6 týdnů pro výrobu po montáž. Přesně po 5 týdnech přijela montážní parta a během necelého jednoho dne pergolu zasklili a dílo nám předali a zároveň nás instruovali, jak s tím zacházet. Nyní se nám z pergoly stala další "užitná plocha" domu:-)

  Během celého procesu jsme s firmou Karásek neměli jediný problém, jedinou komplikaci a vše co tvrdili, tak opravdu bylo. Nemít předchozí zkušenost s tím sklenářem, váhali bychom nad vyšší cenou, ale takto si více uvědomujeme, že kvalita a profesionální přístup něco stojí a v porovnání s tím předchozím v poměru cena x výkon, jsou ceny u firmy Karásek velmi férové. Jsme velmi spokojeni a doporučujeme každému vyhnout se levnější variantě u amatérů a bez váhání se obraťte rovnou na Karásky a budete spokojeni i Vy.

  Novotní

  Novotný, Praha-západ

 • Dobrý den pane Karásek,
  předem bych Vám chtěl moc poděkovat za spolupráci. Od prvního kontaktu probíhalo vše podle domluvy. Zaměření a poté i montáž probíhala bez problémů výsledek je prostě SUPER. Pochvalu předejte i montérům, kteří byli perfektní.
  Děkuji a přeji mnoho spokojených zákazníků.

  Jedlička, Žďár nad Sázavou

 • Dobrý den,
  Dnes jsem Vám zaslala doplatek faktury za zasklení terasy. Děkuji Vám za spolupráci, je to moc krásné, všude Vás budu doporučovat.
  Hezký den. M.R.

  M.R., Chomutov

 • S realizací jsme spokojeni, cena i termín byly dodrženy.

  Obec Mastník, Třebíč

 • Vážený pane Karásku,
  děkujeme za realizaci zasklení (bezrámové - FLEXI) lodžií v ul. Dlouhá 17 Č.Budějovice.
  Práce jsou provedeny v souladu s našimi požadavky a v dohodnutém termínu.
  Vlastní realizace byla provedena rychle, přesně a v naprosté čistotě během realizace včetně závěrečného úklidu pracoviště .
  Děkujeme.
  Svatoňovi a Kerbrovi, Č.Budějovice

  Kerbr , Svatoň , Formánková, České Budějovice

 • Dobrý den Vám všem, kteří jste zavítali na webové stránky firmy Karásek s.r.o. ať už z pouhé zvědavosti nebo proto, že stejně jako jsme hledaly my, i Vy hledáte řešení pro Váš konkrétní problém a uvažujete o tom, zda se stát zákazníky této firmy.
  Protože i nám pomohly při výběru dodavatele reference zákazníků umístěné na těchto stránkách, rozhodly jsme se podělit se s Vámi o naše zkušenosti s touto firmou při realizaci zasklení průjezdu u starého vesnického domku nacházejícího se poblíž Moravských Budějovic.
  Náš příběh s firmou Karásek s.r.o. začal tak trochu náhodou. Hledaly jsme v našem okolí firmu, která by dokázala vyřešit zasklení průjezdu posuvným systémem v podstatě tak, jak jsme viděly u zasklívání lodžií nebo teras.

  Bohužel na Třebíčsku jsme neobjevily firmu, která by tak velký otvor (výška 3 m, šířka 3,7 m) byla schopna uzavřít tak, aby po rozložení posuvných křídel do stran zůstal dostatečně velký prostor pro průjezd osobního vozidla a aby spodní lišta posuvného systému přejíždění autem ustála.
  Nabízená řešení nebyla, jak se říká, to pravé ořechové, navíc nám bylo u možného dodavatele sděleno, že je nutné udělat v horní části pevný světlík, tak aby se snížila výška křídel na maximálně 2,5 m a že i tak neponese odpovědnost za možnou špatnou ovladatelnost křídel z důvodu velké plochy a tíhy skel . To jsme odmítly a začalo hledání na internetu a objevení firmy Karásek s.r.o..

  Rozhodnutí oslovit tuto firmu padlo definitivně po zhlédnutí jednoho z videí, ze kterého jsme měly pocit, že by se popisované řešení dalo aplikovat na náš případ a navíc nám byl sympatický i způsob, jakým pan Karásek prezentoval realizovanou zakázku – žádné hvězdné manýry šéfa úspěšné firmy, prostě přátelské vystupování a výstižný srozumitelný popis i pro nás ženy. A tak jsme se osmělily a napsaly náš dotaz přes nabídku na webových stránkách, i když jsme měly dost vážné pochybnosti, zda se nás ujme firma až z Českých Budějovic.

  No a jak vidíte, ujali se nás a dál už vše probíhalo k naší absolutní spokojenosti – domluva mailem, zaměření a probrání detailů na místě i samotná montáž trvající pouhé dvě hodiny. Vznikla lehce ovladatelná sestava z šesti křídel rozložitelná do dvou stran (systém Combi) umožňující bezproblémové projíždění autem. Nemusely jsme dělat kompromisy jako světlík, nebylo dokonce ani nutné dělit skla v jednotlivých rámech kvůli jejich výšce.

  Jediný zádrhel při realizaci, který tu v zájmu objektivity musíme zmínit, byl posun termínu montáže systému o cca 14 dní oproti termínu domluvenému. Stalo se tak proto, že jsme my, jakožto zákaznice, nezajistily včasné osazení spodní vodící lišty, jak jsme byly s panem Karáskem domluveny, takže si tu ještě jednou sypeme pomyslný popel na hlavu.

  Dnes po více než čtyřměsíčním bezproblémovém provozu si už ani neumíme představit, že by tu tohle zasklení nebylo. Díky němu už neznáme, co jsou mokré nebo namrzlé boty a schody přede dveřmi, zahánějící déšť a zatím letos jediný sníh, který byl dříve běžně do půl průjezdu či kvanta zafoukaného listí z okolních lip. Toho jsme se zbavily a zároveň jsme získaly komfortnější propojení obou stran domu, tj. té, kterou běžně obýváme a tzv. vejminku, kdy se celá obytná část domu příjemně uzavřela, což přineslo i tepelný efekt pro místnosti přilehlé k průjezdu a potažmo i celý dům. Pro větší pocit bezpečí lze navíc celou sestavu uzamknout zevnitř průjezdu. Nově vzniklý prostor si nemůžou vynachválit ani naši kočičí přátelé, kteří jej téměř neopouští a bohatě si užívají slunění za skly.

  V neposlední řadě pak ještě nesmíme zapomenout na to, co bylo pro nás jako zákaznice příjemným překvapením, a sice, že cenově byla tato realizace srovnatelná s odmítnutou nabídkou při nesrovnatelně kvalitnějším provedení.

  A co říct závěrem – naprostá spokojenost a palec nahoru pro firmu Karásek s.r.o. a to nejen
  pro pány Rostislava a Viktora Karásky, ale i další pracovníky firmy, paní sekretářku a pány, kteří provedli montáž a jejichž jména neznáme. Všem jim patří náš dík a přání mnoha dalších zákazníků spokojených minimálně tak, jak jsme my.

  A Vám, kteří vybíráte dodavatelskou firmu pro svůj záměr, přejeme šťastnou volbu a vzkazujeme, že vyberete-li si firmu, na jejichž stránkách se právě nacházíte, jsme pevně přesvědčeny, že vložené investice nebudete litovat. Prostě Karásek s.r.o. – nápady a řešení .
  S přáním štěstí a zdraví do nového roku 2016 - Z. a E. Bendovy

  Bendovy, Třebíč

 • Dobrý den pane Karásku,
  jsme velice spokojeni s přístupem Vaší firmy a děkujeme za instalaci krásných žaluzií. Další spolupráce je samozřejmostí.
  Locher Richi a Karla

  Locher, České Budějovice

Líbí se Vám naše realizace?

Odešlete poptávku a připravíme Vám cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

 

Karásek s. r. o.
Nemanická 5 (Areál Řempo)
370 10  České Budějovice

 

+420 777 727 328

Ochrana osobních údajů

© 2014, 2020 Karásek s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořila společnost Lynt services s.r.o.