Rychlý kontakt
infolinka 777 727 328

Hodnocení zákazníků

 • Vážení pánové,
  děkuji Vám za návrh a instalaci žaluzií a dělící stěny, které pozvedly mou laboratoř, i když nábytek a mikroskop dosud nemám, snad později. Postranní světlo v mikroskopické části jsem vyřešila stínící fólií na okenní skla a mezery kolem rolety ve vchodu do mikroskopické části propouštějí pouze malou část tlumeného světla, takže potřebný tmavý prostor je zajištěný.

  S pozdravem, Ivana Sýkorová
  Ústav struktury a mechaniky hornin AV ČR

  Ústav struktury a mechaniky hornin AV ČR, Praha

 • Dobrý den,
  rádi bychom poděkovali za velmi povedené provedení zasklení naší terasy. Jsme velice spokojení s tím jak to vypadá, funguje a také s úžasnou spoluprácí s Vaší firmou. Komunikace byla velmi příjemná a i při finálním provádění nám bylo lecos vysvětlováno - jak a kde to do sebe zapadá a funguje. Jsme víc než spokojení.
  S pozdravem Zbyněk, Marie a Zbyněček Prančlovi
  PS: kočka se vrátila a už s náma i mluví :-) :-) :-) Pánové co prováděli instalaci už budou vědět.

  Prančl, Domažlice

 • Děkuji jménem celého depa DPD CZ s.r.o. v Českých Budějovicích za přístup, rychlost a kvalitu, s jakou pan Karásek přistoupil k naší zakázce. Potřebovali jsem žaluzie do několika oken novostavby velmi rychle, navíc v poměrně nevhodný čas – okolo Vánoc. Přesto jsme se, díky vstřícnosti pana Karáska, dohodli a žaluzie byly neprodleně nainstalovány. Jsme velmi spokojeni s touto firmou, proto se i nadále budeme v tomto oboru zásadně obracet pouze na ni. Můžeme firmu Karásek s.r.o vřele doporučit.

  Direct Parcel Distribution CZ s.r.o., České Budějovice

 • Dobrý den,
  Zasklení lodžie a markýzy jsem objednával pro svou těžce zdravotně postiženou sestru, která bydlí v domě s pečovatelskou službou v bytě situovaným na západní stranu. S uvedeným zasklením a zastíněním je velice spokojena vzhledem ke snadnému ovládání jednou rukou, druhou má postiženou. Zastínění se osvědčilo zrovna v minulých dnech, při teplotách nad 30 °C, kdy uvedený byt se tolik nepřehříval.
  L. Volf

  Volf, České Budějovice

 • Vážený pane Karásku, mnohokráte Vám děkuji za prosklení vchodu do našeho domu a za prosklení lodžií. Tímto dílem došlo k zhodnocení našeho majetku, veškeré práce byly provedeny se vší pečlivostí, montéři se neohlíželi na čas, ale chěli odvést poctivou práci, což se jim povedlo. Taktéž chci vyzdvihnout přípravu materiálu pro tuto akci - mám na mysli zaměření a zakótování pořebných údajů pro tuto činnost. Vše proběhlo podle předem dohodlých regulí. Ještě jednou Vám mnohokráte děkujeme a na závěr zasíláme fotografie před zasklením a po zasklení.

  Plačkovi, Praha-východ

 • Dobrý den pane Karásku,
  děkuji za skvělý prozákaznický přístup při realizaci zastínění zimní zahrady.
  týká se veškeré podpory při tvorbě projektu, časové flexibility, hledání nejlepšího řešení k naší spokojenosti.

  Děkuji,
  Vavrečka

  Vavrečka, České Budějovice

 • Dobrý den,
  chtěli bychom Vám poděkovat za zasklení lodžie - jsme velice spokojeni. Pochvalu si zaslouží také montéři byli velice šikovní a vstřícní. Vše nám dokonale vysvětlili. Odvedli opravdu poctivou práci.
  Děkujeme, Dvořákovi Trhové Sviny

  Dvořák, České Budějovice

 • Dobrý den,
  chtěla jsem Vám poděkovat za perfektní spolupráci. Japonská stěna i duorolety se mi velice líbí a jsem maximalně spokojena.
  Ještě jednou mockrat děkuji, s pozdravem

  Zechmeister R.

  Zechmeister, Český Krumlov

Líbí se Vám naše realizace?

Odešlete poptávku a připravíme Vám cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

 

Karásek s. r. o.
Nemanická 5 (Areál Řempo)
370 10  České Budějovice

 

+420 777 727 328

Ochrana osobních údajů

© 2014, 2020 Karásek s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořila společnost Lynt services s.r.o.