Rychlý kontakt
infolinka 777 727 328

Hodnocení zákazníků

 • Dobry den pane Karasku,
  máme za sebou půl roku používání zasklené terasy a musím říci, že slouží k plné spokojenosti. Byla to dobrá volba. To, že se to i architektonicky povedlo jsme se přesvědčili cca před měsícem, kdy u nás probíhalo natáčení videoklipu, kde bude vidět i " vaše" skleněná terasa...
  Hezky den a ať se daří. Pachman

  Pachman, Beroun

 • Moc Vám děkuji za hezké přání, za velice krásná videa, za bezvadnou spolupráci a korektní jednání během řešení mojí konkrétní zakázky, jsem s provedením velice spokojený, funguje to bezvadně a proti i já Vám přeji hodně štěstí do Nového roku, hodně zdraví, krásné vánoce a hodně spokojených klientů v roce 2014 a dalších letech. Děkuji, Kronika

  Kronika, Jindřichův Hradec

 • Dobrý den pane Karásku,

  moc Vám děkuji za realizaci mého dlouholetého přání a to speciální zastínění naší velmi slunečné venkovní terasy rodinného domu pomocí kovové hliníkové konstrukce slunolamu. Přesně jste, jako jediný z oslovených firem, vycítil mé představy a zrealizoval jste je na výbornou. Tam, kde mi zástupci konkurenčních firem řekli, že nic takového ještě nerealizovali, že to nepůjde a že na to nemají stanoven výrobní program, Vy naopak jste se velmi intenzivně zapojil do řešení mých představ a nabízel jste různé možnosti technické realizace. Při našem osobním setkání jsem se jen utvrdila v mém správném rozhodnutí, zakázku svěřit právě Vaší firmě.

  Rennerová, Kladno

 • Jsme spokojeni s navrženým řešením od firmy Karásek. Deklarované vlastnosti zařízení při objednání, souhlasí se skutečností. Zařízení Climavelum, které stíní naší zimní zahradu je správná investice. Děkujeme.

  Kulhánek, Český Krumlov

 • Vážený pane Karásku, Dekuji za instalaci dveří Harmonie, zatím fungují k naší spokojenosti a doufám, že to bude platit i nadále.

  S pozdravem Felix J.

  Felix, Jindřichův Hradec

Líbí se Vám naše realizace?

Odešlete poptávku a připravíme Vám cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

 

Karásek s. r. o.
Nemanická 5 (Areál Řempo)
370 10  České Budějovice

 

+420 777 727 328

Ochrana osobních údajů

© 2014, 2020 Karásek s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořila společnost Lynt services s.r.o.