Rychlý kontakt
infolinka 777 727 328

Luxusní bezrámové posuvné zasklení ESG 10 mm Bezrámové zasklení pergol a teras

Informace k realizaci

Bezrámové posuvné zasklení bez spodní kolejnice LIVING MOVE MULTI je vhodnou volbou pro všechny, kteří nemohou použít posuvně skládací zasklení, ale zároveň chtějí zachovat luxusní pojetí zasklení. Tento systém se skládá vždy z jedné pevné části, instalované do svěrných lišt a maximálně 3ks posuvných křídel, které jsou mezi sebou propojené, instalace je bez spodní kolejnice, bez vrtání pouzder do podlahy. Celkem zde tedy 2x 4 skla, otevřený stav 3/4 šířek otvorů.

Na tomto projektu je také specialita ve spojení skel v chodníku, kde nesměla být žádná překážka. Po odsunutí křídel v chodníku není vůbec nic a je zajištěn pohodlný průchod. Uzavření probíhá dojetím obou krajních křídel do rohu, kde se potkají magnetická těsnění. V době nepřítomnosti klient instaluje gumu přes nerezové "knobky" ve spodní části. 

U těchto zavěšených zasklení je vždy potřeba počítat s vyšší pořizovací hodnotou a také statikou celé stavby. Hmotnost skla 10 mm je 25 Kg/m2 + vodící kolejnice apod. 

Jsme tady pro Vás a rádi vymyslíme řešení na míru Vašemu prostoru.

2 lidem se líbí tato realizace.

Fotogalerie

Máte zájem?

Odešlete poptávku

Vzhledem k enormnímu zvýšení počtu poptávek, které individuálně zpracováváme v časovém horizontu jednoho i dvou týdnů, prosíme o Vaší trpělivost. Přednostní a urgentní řešení Vaší poptávky není snadné.

nebo nás můžete navštívit:
Areál Řempo
Nemanická 5
370 10 České Budějovice

Karásek s.r.o. - mapa

Líbí se Vám naše realizace?

Odešlete poptávku a připravíme Vám cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

 

Karásek s. r. o.
Nemanická 5 (Areál Řempo)
370 10  České Budějovice

 

+420 777 727 328

Ochrana osobních údajů

© 2014, 2022 Karásek s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořila společnost Lynt services s.r.o.