Rychlý kontakt
infolinka 777 727 328

Markýza na zimní zahradě proti přehřívání Markýzy pro zimní zahrady a pergoly

Názor klienta

Dokončili jsme zimní zahradu a bylo jasné, že ji bude nutné v letních měsících přistínit před slunečním svitem. V posledních letech se teploty nad 30 °C staly v létě obvyklostí, zejména u nás na Jižní Moravě. A co teprve v tom novém „skleníku“. I přes poměrně bohatou nabídku vhodných stínících prvků a firem, které je nabízejí, výběr nebyl vůbec jednoduchý. Jsem technicky uvažující člověk, a když něco vybírám, tak s cílem jasně utvořené představy předem tak, že realizace je naplněním naplánovaného, pokud možno bez zásadních překvapení. A s tímto přístupem jsem vybíral i vhodnou markýzu a současně i dodavatelskou firmu pro kompletní montáž. Jsem normálně uvažující člověk, tudíž mě pochopitelně zajímala i cena tak, abych „neustřelil“ mimo možnosti rodinného rozpočtu. Takové zařízení si člověk nepořizuje každý den, takže i chvíli trvalo udělat si dostatečný přehled o možnostech, které současný trh nabízí. S množstvím souvislostí se zúžil i rozsah firem splňujících moje představy. Nakonec zvítězila firma Karásek s.r.o., pro mě s překvapivě otevřeným přístupem k zákazníkovi, který nakonec o výběru vhodné firmy rozhodl. Podstatné bylo detailní a před objednávkou jasné dořešení celé dodávky, a to především díky ochotnému a se zájmem probíhajícímu přístupu p. Karáska. Celé dolaďování návrhu markýzy prakticky probíhalo pouze cestou telefonátů a emailů. Výsledná dodávka nepřekvapila – tedy v tom dobrém slova smyslu. Markýza naplnila očekávání, je parádní ve vzhledu i funkčnosti a posloužila podle předpokladu již letošní léto. Ještě jednou děkuji všem zúčastněním pracovníkům firmy za spolupráci.
Spokojený zákazník z Hodonínska

Informace k realizaci

Markýza od výrobce Stobag jménem Targa Plus odvádí svou práci u spokojeného zákazníka velice precizně. Díky využití verze této markýzy s předním teleskopickým profilem je možné stínit také čelní stěnu zimní zahrady a tak ochránit květiny a obyvatele před úžehem. Součástí markýzy je kvalitní 100% akrylová látka od světového výrobce Sattler a tato je napínána plynovými vzpěrami. Je tedy vždy správně / hodně napnutá. 

Realizaci zatím nikdo nehodnotil.

Máte zájem?

Odešlete poptávku

Vzhledem k enormnímu zvýšení počtu poptávek, které individuálně zpracováváme v časovém horizontu jednoho i dvou týdnů, prosíme o Vaší trpělivost. Přednostní a urgentní řešení Vaší poptávky není snadné.

nebo nás můžete navštívit:
Areál Řempo
Nemanická 5
370 10 České Budějovice

Karásek s.r.o. - mapa

Líbí se Vám naše realizace?

Odešlete poptávku a připravíme Vám cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

 

Karásek s. r. o.
Nemanická 5 (Areál Řempo)
370 10  České Budějovice

 

+420 777 727 328

Ochrana osobních údajů

© 2014, 2022 Karásek s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořila společnost Lynt services s.r.o.