Rychlý kontakt
infolinka 777 727 328

Markýza RIVIERA 5x3,5m Markýzy horizontální

Informace k realizaci

Horizontální markýza s kloubovými rameny a nosným profilem. Určená ke stínění výkladních skříní , teras, balkonů, restauračních předzahrádek apod. Montáž lze provést do stropu nebo čelně na fasádu.

Max. rozměry 6m x 3,5m vyložení. Ovládání klikou nebo elektromotorem.

Samozřejmostí je možnost dodání větrné a sluněční automatiky, kterou Vám na požádání rádi představíme a předvedeme v sídle firmy. Konstrukci markýzy tvoří konzoly s nosným profilem, kloubová ramena , válec pro navíjení látky, výpadový profil a ovládací mechanizmus.

Konstrukce je dodávána v barvě bílé. Markýzu lze ve svinutém stavu chránit plechovou nebo hliníkovou stříškou upevněnou pomocí konzol k nosnému profilu. Podle potřeby je možné opatřit potah markýzy reklamním nápisem nebo firemním znakem.

Sklon ramen v rozsahu min. 5°, max. 45°. Potah: speciální markýzová akrylátová látka, hydrofobní , stálobarevná, rozměrově stálá , odolná proti plísním. Ze stejného materiálu je zhotoven i volán , jehož tvar a velikost jsou zvolitelné. SUN Markisen

3 lidem se líbí tato realizace.

Fotogalerie

Máte zájem?

Odešlete poptávku

Vzhledem k enormnímu zvýšení počtu poptávek, které individuálně zpracováváme v časovém horizontu jednoho i dvou týdnů, prosíme o Vaší trpělivost. Přednostní a urgentní řešení Vaší poptávky není snadné.

nebo nás můžete navštívit:
Areál Řempo
Nemanická 5
370 10 České Budějovice

Karásek s.r.o. - mapa

Líbí se Vám naše realizace?

Odešlete poptávku a připravíme Vám cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

 

Karásek s. r. o.
Nemanická 5 (Areál Řempo)
370 10  České Budějovice

 

+420 777 727 328

Ochrana osobních údajů

© 2014, 2020 Karásek s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořila společnost Lynt services s.r.o.