Rychlý kontakt
infolinka 777 727 328

Markýzy svislé

 • Climavelum České Budějovice

  Skvělý altán pro letní posezení u bazénu a pro jakékoliv oslavy. Ale když svítí slunce vadilo zákazníkovi vznikající sálavé teplo. Našli jsme řešení použítím zařízení Climavelum v kombinaci se svislou markýzou instalovanou na západní světovou stranu. Obě zařízení ovládaná elektricky dálkovým ovládáním. Hodnocení: plní maximálně očekávané požadavky.

  Přejít na detail

 • Screen ZIP

  Screen ZIP je venkovní vertikální markýza s unikátním systémem ZIP, který zajišťuje 100% napnutí látky ve vodících profilech v jakékoliv pozici a tak naprostou odolnost vůči větru. Systém lze opatřit celou řadou stínících či zatemňujících látek. Na bocích látky je přivařen zip, který se pomocí plastového článku zasune do vodícího profilu. Systém ZIP také eliminuje zvuky, které může vítr…

  Přejít na detail

 • Stínění výlohy markýzy Rimini s potiskem

  Ideální řešení pro stínění výloh je markýza výklopná typu Rimini. Díky své jednoduché konstrukci a montáži jsou vhodné také pro nájemce prostor, kde jsou velké výlohy a trápí je slunce, které velmi zahřívá sklo výlohy. Zajistíme také kvalitní sítotisk na markýzovou látku dle požadavků a to dodaným motivem nebo jej vytvoříme. Zde provedení manuální s klikou.

  Přejít na detail

 • ZIP markýza na terase Stobag Ventosol

  Markýza se systémem ZIP je perfektní řešení ochrany proti větru, pokud nechcete zasklení. Díky systému uchycení látky (zde typ Soltis 86) markýza odolá velmi silnému větru – až 120 km/h (závisí na rozměrech výrobku a montážní situaci). Jsme oficiální prodejci značky Stobag a rádi Vám zrealizujeme tuto markýzu po celé ČR. Stobag je zárukou prvotřídní kvality.

  Přejít na detail

 • ZIP markýzy Stobag s napínacím mechanismem

  Instalace svislých markýz typu ZIP od výrobce Stobag, kde byl kladen důraz na dokonale napnutou látku / technickou textilii Soltis. Bylo potřeba docílit ochrany proti větru, před nežádoucím hmyzem a ptactvem proti vletu do místnosti. Tento typ svislé markýzy je ještě navíc opatřen napínacím mechanismem s plynovými vzpěrami a díky tomu je látka v jakékoliv pozici vypnutá. Markýzy ZIP…

  Přejít na detail

 • Markýza svislá v krytu

  Svislá markýza barevně laděná k dřevěné konstrukci zimní zahrady jak látkou, tak i barvou kovových dílů. Individuálním přístupem lze dosáhnout vždy lepších výsledků, když i Vy tuto naší snahu dokážete ocenit.

  Přejít na detail

 • SANDRA svislá markýza u bazénu

  Elektricky ovládané markýzy na velké terase s bazénem. Markýzy jsou napojeny na větrnou automatiku SOMFY. V případě větší rychosti větru jsou markýzy automaticky vytaženy. Markýzy zajišťují stínění a soukromí v zastřešené části terasy.

  Přejít na detail

 • Sandra EXT a Soleo

  Svislé markýzy jsou exteriérové markýzy, které slouží převážně ke krytí balkónů a prosklených ploch. Svislá markýza s fixací zátěžové trubky pomocí bočního vedení ocelovými lanky nebo tyčemi. Max. rozměry: šířka 4000 mm x výška 4000 mm Ovládání: Sjíždění a navíjení markýzy se provádí: a) mechanicky pomocí převodovky klikou b) elektromotorem - elektromotor lze ovládat vypínačem, dálkově nebo…

  Přejít na detail

Líbí se Vám naše realizace?

Odešlete poptávku a připravíme Vám cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

 

Karásek s. r. o.
Nemanická 5 (Areál Řempo)
370 10  České Budějovice

 

+420 777 727 328

Ochrana osobních údajů

© 2014, 2020 Karásek s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořila společnost Lynt services s.r.o.