Rychlý kontakt
infolinka 777 727 328

Terasové krytí

 • malaga kavárna

  Malaga skvěle slouží ke stínění a ochraně Vašich zákazníků před nežádoucími slunečními paprsky. Dobře poslouží i při deštových přeháňkách, kdy zákazník nejvíc ocení střechu nad hlavou a nehlásí se o předložení účtu.

  Přejít na detail

 • Latin Chlum u Křemže

  Terasové krytí LATIN speciálně přizpůsobené vystavěnému krbu. Přání zákazníka zakrýt i servírovací část bylo vyslyšeno. Dané řešení plně vyhovuje užívání prostoru u krbu, jak při slunném počasí, tak za deště.

  Přejít na detail

 • Latin MATEŘSKÁ ŠKOLKA Český Krumlov

  Doposud málo realizované projekty týkající se naší omladiny ve školkách. Tato konstrukce zajišťuje příjemný stín pro nejmenší stavitele. Pokrokové myšlení paní ředitelky bylo odměněno naším řešením zastínění pískoviště. Autor projektu- Karásek Rostislav ©2008

  Přejít na detail

 • Novinka a trend - sluneční plachty

  Originální řešení - nový způsob - možnosti, které jen těžko něco omezí. Kdo má rád jachty bude se cítit i doma jako na vodě - mechanizmy a komponenty použité právě z jachtingu - poměrně nákladné řešení - můžeme Vám nabídnout i řešení levnějším výrobkem KŘÍDLO.

  Přejít na detail

 • Latin na terasové zahradě

  To je opravdu dobrý nápad. Terasová zahrada s krásným výhledem jak je vidět a k tomu možnost posedět ve stínu. Případně za deště dodělat grilované maso. Když se máte možnost poradit s odborníkem, vznikne ideální řešení.

  Přejít na detail

 • LATIN Mateřská školka České Budějovice

  Zastíněné pískoviště v mateřské školce. Mateřská školka v českých Budějovicích zvolila správně tento typ alternativního stínění. Ve stínu se budou pískové hrady stavět našim nejmenším lépe.

  Přejít na detail

 • Křídlo na terase

  Moderní verze stínění - křídlo. Variabilita tohoto řešení je obrovská. Na každém z hliníkových sloupů je možné posouvat upevnění po celé výšce . Takže se dá se stínem pracovat.

  Přejít na detail

Líbí se Vám naše realizace?

Odešlete poptávku a připravíme Vám cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

 

Karásek s. r. o.
Nemanická 5 (Areál Řempo)
370 10  České Budějovice

 

+420 777 727 328

Ochrana osobních údajů

© 2014, 2020 Karásek s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořila společnost Lynt services s.r.o.