Rychlý kontakt
infolinka 777 727 328

Terasové krytí

 • Markýza terasová dvoumodul 9 x 6m

  Terasová markýza Malaga pro vhodné zastínění a zastřešení teras restaurací nebo rodinných domů. Dnes nabízíme v provedení s protitahem.

  Přejít na detail

 • Malaga do zahrady

  Zařízení MALAGA lze použít i pro soukromé účely stínění posezení u rodinného domu. Látku lze na přání zákazníka o potřebnou část prodloužit a získat tím stínění už od země.

  Přejít na detail

 • malaga dvojitá dle terasy

  Rozdělení zařízení, dle potřeby zákazníka. Tímto zbůsobem se vyřešila potřeba zajistit průchod na terasu. Modul je max. 5000mm široký a proto je pro stanovenou část modul samostatný užší.

  Přejít na detail

 • malaga kavárna

  Malaga skvěle slouží ke stínění a ochraně Vašich zákazníků před nežádoucími slunečními paprsky. Dobře poslouží i při deštových přeháňkách, kdy zákazník nejvíc ocení střechu nad hlavou a nehlásí se o předložení účtu.

  Přejít na detail

 • Latin Chlum u Křemže

  Terasové krytí LATIN speciálně přizpůsobené vystavěnému krbu. Přání zákazníka zakrýt i servírovací část bylo vyslyšeno. Dané řešení plně vyhovuje užívání prostoru u krbu, jak při slunném počasí, tak za deště.

  Přejít na detail

 • Latin MATEŘSKÁ ŠKOLKA Český Krumlov

  Doposud málo realizované projekty týkající se naší omladiny ve školkách. Tato konstrukce zajišťuje příjemný stín pro nejmenší stavitele. Pokrokové myšlení paní ředitelky bylo odměněno naším řešením zastínění pískoviště. Autor projektu- Karásek Rostislav ©2008

  Přejít na detail

 • Novinka a trend - sluneční plachty

  Originální řešení - nový způsob - možnosti, které jen těžko něco omezí. Kdo má rád jachty bude se cítit i doma jako na vodě - mechanizmy a komponenty použité právě z jachtingu - poměrně nákladné řešení - můžeme Vám nabídnout i řešení levnějším výrobkem KŘÍDLO.

  Přejít na detail

 • Latin na terasové zahradě

  To je opravdu dobrý nápad. Terasová zahrada s krásným výhledem jak je vidět a k tomu možnost posedět ve stínu. Případně za deště dodělat grilované maso. Když se máte možnost poradit s odborníkem, vznikne ideální řešení.

  Přejít na detail

Líbí se Vám naše realizace?

Odešlete poptávku a připravíme Vám cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

 

Karásek s. r. o.
Nemanická 5 (Areál Řempo)
370 10  České Budějovice

 

+420 777 727 328

Ochrana osobních údajů

© 2014, 2020 Karásek s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořila společnost Lynt services s.r.o.