Rychlý kontakt
infolinka 777 727 328

Žaluzie

 • Vertikální žaluzie 89 mm do kanceláře

  Jak schovat starší neudržované okno, které může kazit dojem z hezkého interieru Vaší kanceláře? Jednoduše pomocí kvalitních a pěkných vertikálních žaluzií. Zde jsme zvolili lamely o šířce 89 mm v pěkném bytovém dekoru. Na výběr máme pro Vás samozřejmě mnoho dekorů. Kolekce látek jsou vybírány s velkou pečlivostí a jsou určené také pro západní trhy. Proto je kvalita látek opravdu vysoká a…

  Přejít na detail

 • velkoplošná žaluzie ISOLITE 25mm/0,21mm

  Eleganci vytvoříte velkoplošnou žaluzíi? Design a materiál horní lišty a krycích prvků dotvářejí vysokou estetickou úrověň této žaluzie. Všechny kovové komponenty těchto žaluzií jsou z hliníku, a proto jsou víc než vhodné do koupelen, zimních zahrad a bazénů. ISOLITE žaluzie lze vybavit planetovou převodovkou, která umožňuje snadnější ovládání žaluzií větších rozměrů. Max. výška 2,2m, Max. šířka…

  Přejít na detail

 • Dřevěné žaluzie RETRO- LUXUSNÍ provedení

  Luxusní dřevěné žaluzie z pravého masivního dřeva a retro ovládání nabízí opravdu ojedinělý bytový a architektonický prvek. Doporučuji.

  Přejít na detail

 • Interierové žaluzie luxusní provedení

  Jak poznáte kvalitu? Žaluzie je vyzkoušený výrobek a proto se zákazníkům ukazují jen barvy. Ale pozor - náš přístup je jiný. Položíme Vám mnoho otázek, na které si sami odpovíte. Pak se Vám bude zdát kvalita viditelná lépe. Využjte prosím náš formulář k zaslání DOTAZU nebo k objednání poradenství.

  Přejít na detail

 • NOVINKA ŽALUZIE - PVC matné lamely

  Krásná dekorace, matný povrch / imitace pískování /. Průsvitné lamely, které vytváří rozptýlené světlo. Regulace průhlednosti naklápěním lamel, nebo můžete žaluzii vytáhnout. Designové provedení může být, dle Vašeho vkusu např. RETRO provedení, páskový žebříček apod. Věřím v úspěšnost tohoto výrobku. V zahraničí velice oblíbený výrobek.

  Přejít na detail

 • Velkoplošné žaluzie s planetovou převodovkou

  Velkoplošné interierové žaluzie pro Vás zařídíme.Dokonalost a spolehlivost těchto žaluzií ovládané řetízkem vyřeší dekorativní a estetickou úroveň Vašeho interieru. Rozměry po přesném zaměření jsou zárukou Vaší spokojenosti. Barevné provedení kování, dle výběru nebo zadání ve stupnici RAL. Lamely doporučujeme o síle 0,21mm, tyto jsou pak předpokladem vysoké mechanické odolnosti. Doporučuji…

  Přejít na detail

 • Exterierová žaluzie lamela 50mm

  Venkovní žaluzie ideálně odstíní i Vaši zimní zahradu. Venkovní instalace žaluzií zabraňuje zahřívání skleněných ploch a tím, předávání tepla do interieru. Velice doporučuji. Karásek Rostislav.

  Přejít na detail

 • EXT 50 na zimní zahradě

  Venkovní žaluzie na zimní zahradě rodinného domu. Elektrické ovládání s větrnou a sluneční automatikou SOMFY zajišťuje max. komfort. I v nepřítomnosti obyvatel žaluzií zajišťují stínění skleněných ploch a interieru zimní zahrady.

  Přejít na detail

Líbí se Vám naše realizace?

Odešlete poptávku a připravíme Vám cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

 

Karásek s. r. o.
Nemanická 5 (Areál Řempo)
370 10  České Budějovice

 

+420 777 727 328

Ochrana osobních údajů

© 2014, 2020 Karásek s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořila společnost Lynt services s.r.o.