Rychlý kontakt
infolinka 777 727 328

Žaluzie

 • Vertikální žaluzie 127 mm nebo 89 mm

  Vertikální žaluzii Vám doporučíme použít všude tam. kde požadujete zvýšit pocit soukromí. Oddělit prostor nebo se chránit před paprsky slunečního záření. Dnes je na výběr mnoho typů látek pro vertikální žaluzie v šířce 127 nebo 89 mm. Nabízíme také velice jemné dekory vhodné do domácností.

  Přejít na detail

 • Horizontální oblouk svislé žaluzie

  Oblouk nelze ohnout do malých rádiusů. Tato kategorie vertikálních žaluzií však splní nejvyšší nároky na přizpůsobení se speciálním požadavkům objektů. Dokážeme nadefinovat i složité tvary, na které Vám sdělíme o jaký rozsah Vaší investice se jedná. Budeme s Vámi rádi spolupracovat i na výběru vhodné látky pro Vaši aplikaci této látkové žaluzie jak do kanceláře nebo Vašeho rodinného domu.…

  Přejít na detail

 • LÁTKOVÁ žaluzie do podkroví

  DŮLEŽITÉ VĚDĚT. Tento typ vertikální žaluzie má uplatnění v podkroví mnoha rodinných domů, kde jste si vysnili právě tuto látkovou žaluzii. Tato aplikace si vyžádala jeden profil s obloukem z důvodu jasné představy o místě, kde se shromáždí lamely. Lamely se v tomto případě shromažďují pouze v jednom místě a to vlevo.

  Přejít na detail

 • JU žaluzie v jídelně

  Vertikální žaluzie mohou doladit i interier veřejných prostor. I jídelna může být přitažlivá na první pohled.

  Přejít na detail

 • vertikální žaluzie v jídelním koutě

  Bílá lamela se správnou hustotou utlumí slunce a světlo rozptýlí.

  Přejít na detail

 • trojúhelnékové řešení žaluzie

  V podkroví lze řešit vertikální žaluzie dvěma kusy šikmých s vytahování ke středu, tedy do kopce.

  Přejít na detail

 • Obřadní síň Otýlie České Budějovice

  Vertikální žaluzie v obřadní síni hřbitova Otýlie v ČB. Zde se jedná o nadstandatní výšku vyráběných lamel (4500mm) s nosnými profily v ELOXOVANÉM hliníku. Veškeré komponenty jsou také šedé a proto toto pietní místo maximálně vhodné. Také ELOXOVANÉ profily ladí se zasklívacími lištami prosklené stěny. Světlá látka s odpovídající hustotou zajišťuje optimální světlo a chrání hosty proti osňujícímu…

  Přejít na detail

 • Krajský soud - jednací místnost

  Žaluzie vertikální využité pro ochranu proti snunečním parskům při projednávání soudních sporů. Kvalitní lamely s hustou strukturou látky, které zajišťují světelný útlum a rozptýlené světlo. Látka na lamely se má vybírat z nabídky taková, která splní očekávaný efekt. Lamely typu SCHANTUNG u nás nevyhrávají - za stejné peníze máme i uvedené kvalitní lamely viz. foto.

  Přejít na detail

Líbí se Vám naše realizace?

Odešlete poptávku a připravíme Vám cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

 

Karásek s. r. o.
Nemanická 5 (Areál Řempo)
370 10  České Budějovice

 

+420 777 727 328

Ochrana osobních údajů

© 2014, 2020 Karásek s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořila společnost Lynt services s.r.o.