Rychlý kontakt
infolinka 777 727 328

Pergola již altán z hliníku dvojitý sklon, RAL Hliníkové pergoly a zimní zahrady

Informace k realizaci

Další krásná hliníková pergola na míru je postavena v Táboře. Tato speciální atypická konstrukce využívá vysoko ukončených střešních krokvic rodinného domu. To nám však nestačilo a "šli jsme dále". Pomocí dvojitého sklonu jsme zakryli také část před dveřmi. Pergola je vyrobena v přední části se zesílenou vaznicí z hliníkového profilu 150 x 50 x 5 mm, který je opravdu pevný. 

Proč je dobré se snažit o co nejvyšší maximální výšku pergoly či altánu? Je to z důvodu vrstvení teplého vzduchu. Tato vrstva teplého vzduchu se díky vyšší výšce nedostává do obyvatelné zóny a pobyt je tak příjemnější. U pergoly to není tak potřebné, jako u altánu. Vždy je však lepší větší sklon skleněné střechy, vždy projektujeme sklon minimálně 5 stupňů.

Pergola je dále vybavena dvěma větracími okénky z důvodu budoucí konverze na altán, tedy instalaci bočního zasklení. Zákazník již před naší instalací pergoly zařídil vybudování betonových patek a pasů pro stojiny resp. posuvné systémy. Tyto základy jsou schovány pod zámkovou dlažbou. 

Celá konstrukce je lakovaná práškovou vypalovanou barvou "komaxit" dle výběru zákazníka. V tomto případě RAL8001.

Podívejte se na detaily a neváhejte se na nás obrátit s Vaším atypickým prostorem. Ve většině případů lze řešení vymyslet.

AKTUALIZACE:

Klient již konvertoval pergolu na altán, tedy nechal zasklít obvodové stěny posuvnými systémy Combi s bezpečnostním sklem.

4 lidem se líbí tato realizace.

Máte zájem?

Odešlete poptávku

Vzhledem k enormnímu zvýšení počtu poptávek, které individuálně zpracováváme v časovém horizontu jednoho i dvou týdnů, prosíme o Vaší trpělivost. Přednostní a urgentní řešení Vaší poptávky není snadné.

Vážení zákazníci, z důvodu nařízení vlády ČR ze dne 27.12.2020 máme pro veřejnost zavřeno.
Vyzvednutí objednávek je možné po předchozí dohodě. Jsme pro Vás online a jezdíme zaměřovat a montujeme.

nebo nás můžete navštívit:
Areál Řempo
Nemanická 5
370 10 České Budějovice

Karásek s.r.o. - mapa

Líbí se Vám naše realizace?

Odešlete poptávku a připravíme Vám cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

 

Karásek s. r. o.
Nemanická 5 (Areál Řempo)
370 10  České Budějovice

 

+420 777 727 328

Ochrana osobních údajů

© 2014, 2021 Karásek s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořila společnost Lynt services s.r.o.