Rychlý kontakt
infolinka 777 727 328

Pevná dělící stěna s roletkou Dělící stěny a příčky, Rolety

Názor klienta

Vážení pánové,
děkuji Vám za návrh a instalaci žaluzií a dělící stěny, které pozvedly mou laboratoř, i když nábytek a mikroskop dosud nemám, snad později. Postranní světlo v mikroskopické části jsem vyřešila stínící fólií na okenní skla a mezery kolem rolety ve vchodu do mikroskopické části propouštějí pouze malou část tlumeného světla, takže potřebný tmavý prostor je zajištěný.

S pozdravem, Ivana Sýkorová
Ústav struktury a mechaniky hornin AV ČR

Informace k realizaci

Zajímavé spojení dvou komodit - dělící stěna z pevných rámů s roletkou ve vchodu. Tato dělící stěna s výplní lamino 8 mm hladká bílá je ukázkou modulárnosti těchto stěn. Pevné rozdělení místnosti na dvě nezávislé a roletka pro rychlé uzavření prostoru mikroskopovny.

Ústav struktury a mechaniky hornin AV ČR, v.v.i. měl v záměru rekonstrukci této místnosti pro speciální mikroskop na zkoumání hornin. Proto bylo nutné docílit skoro úplného zatemnění místnosti. To se povedlo instalací této dělící stěny s roletkou vč. neprůhledné látky a vertikálních žaluzií. Pro doladění temna si zákazník ještě dodatečně instaloval folie do oken.

 

Realizaci zatím nikdo nehodnotil.

Fotogalerie

Máte zájem?

Odešlete poptávku

Vzhledem k enormnímu zvýšení počtu poptávek, které individuálně zpracováváme v časovém horizontu jednoho i dvou týdnů, prosíme o Vaší trpělivost. Přednostní a urgentní řešení Vaší poptávky není snadné.

nebo nás můžete navštívit:
Areál Řempo
Nemanická 5
370 10 České Budějovice

Karásek s.r.o. - mapa

Líbí se Vám naše realizace?

Odešlete poptávku a připravíme Vám cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

 

Karásek s. r. o.
Nemanická 5 (Areál Řempo)
370 10  České Budějovice

 

+420 777 727 328

Ochrana osobních údajů

© 2014, 2022 Karásek s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořila společnost Lynt services s.r.o.