Rychlý kontakt
infolinka 777 727 328

Posuvné zasklení Patio Living Move - Dubové provedení Bezrámové zasklení pergol a teras

Informace k realizaci

Masivní dubová pergola si zaslouží pouze prvotřídní zasklení. Proto jsme byli osloveni zákaznicí a měla přání pergolu osadit posuvnými bezrámovými systémy. Pro otvory nad zábradlím padla volba na Patio Living Move s provedením profilů v dřevodekoru zlatý DUB, který dokonale splynul. Vstupní část je osazena systémem Patio Multi, který umožní velká křídla až do hmotnosti 100kg. To zde sice nebylo potřeba, ale nutná byla instalce BEZ SPODNÍ KOLEJNICE. Vstupní část je díky tomu bezbarierová. Zde je provedení Elox, horní kolejnice byla později opláštěna dřevem.

Specialitou jsou také spodní "soklíky" vyrobené z bezpčnostního skla ESG 8 mm. Opravdu luxusní provedení bez viditelných plechů a podobných řešení.

Vše je čisté a elegantní.

Rádi Vám nabídneme to nejlepší, co se do Vaší pergoly či terasy hodí. Přijďte se poradit nebo zavolejte či napište poptávku. Vždy je první řešení, až potom jeho cena.

11 lidem se líbí tato realizace.

Máte zájem?

Odešlete poptávku

Vzhledem k enormnímu zvýšení počtu poptávek, které individuálně zpracováváme v časovém horizontu jednoho i dvou týdnů, prosíme o Vaší trpělivost. Přednostní a urgentní řešení Vaší poptávky není snadné.

nebo nás můžete navštívit:
Areál Řempo
Nemanická 5
370 10 České Budějovice

Karásek s.r.o. - mapa

Líbí se Vám naše realizace?

Odešlete poptávku a připravíme Vám cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

 

Karásek s. r. o.
Nemanická 5 (Areál Řempo)
370 10  České Budějovice

 

+420 777 727 328

Ochrana osobních údajů

© 2014, 2022 Karásek s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořila společnost Lynt services s.r.o.