Rychlý kontakt
infolinka 777 727 328

Posuvné zasklení pergoly Plus, kouřové sklo Rámové zasklení pergol a teras

Informace k realizaci

Krásné dílo. Zasklená dřevěná pergola posuvnými křídly lakovanými do hnědé barvy s kouřovými skly krásně ladí ke stylu rodinného domu. Tuto zakázku jsme realizovali na dvě etapy, v první části jsme řešili zasklení proti větru foukajícímu od pole, což znamenalo zasklít levý štít a v druhé etapě o rok později jsme dodělali celý obvod pergoly. Tím vznikl kompletně chráněný prostor pro pohodlné posezení u kávy nebo pro relaxaci. Kouřová skla ve dne zajistí větší soukromí od kolemjdoucích po ulici díky své odrazivosti.

Zde vidíte rámy typu Plus, které jsou naším základním produktem. Jsou vylepšené lakováním do hnědé barvy a tónovanými skly. Posuvná křídla jsou osazena bezpečnostním tvrzeným sklem ESG 5mm. Horní sešikmené trojúhelníky jsou osazeny sklem klasickým Float 4mm.

Velkou výhodou posuvného systému a "našeho stylu" je možnost otevření velké části a tím zajištění rychlého vyvětrání v letních měsících. U všech zakázek se snažíme o co největší poměr otevíraných ploch.

Budeme moc rádi, pokud se na nás obrátíte s Vaším projektem či snem. Pošlete nám poptávku s fotografiemi a rozměrem, na základě které Vám připravíme spolehlivé řešení.

99 lidem se líbí tato realizace.

Fotogalerie

Máte zájem?

Odešlete poptávku

Vzhledem k enormnímu zvýšení počtu poptávek, které individuálně zpracováváme v časovém horizontu jednoho i dvou týdnů, prosíme o Vaší trpělivost. Přednostní a urgentní řešení Vaší poptávky není snadné.

nebo nás můžete navštívit:
Areál Řempo
Nemanická 5
370 10 České Budějovice

Karásek s.r.o. - mapa

Líbí se Vám naše realizace?

Odešlete poptávku a připravíme Vám cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

 

Karásek s. r. o.
Nemanická 5 (Areál Řempo)
370 10  České Budějovice

 

+420 777 727 328

Ochrana osobních údajů

© 2014, 2022 Karásek s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořila společnost Lynt services s.r.o.