Rychlý kontakt
infolinka 777 727 328

Prasklé okno Velux nebo vám do něj teče? Doplňky Velux

Informace k realizaci

Máte okno Velux a prasklo Vám sklo? Zajistíme výměnu prasklého skla za nové originální sklo VELUX včetně zasklívacího rámečku. Napište poptávku, kde prosím nezapomeňte přesné označení okna včetně druhého řádku (!). Případně vyfoťte štítek, který je na okně.

Cenu Vám rádi sdělíme na požádání v emailu. Pokud byste si výměnu chtěli zajistit sami, dodáme pouze potřebné díly k Vaší snadnější montáži.

Přes okno Vám protéká, když prší? Jednou z příčin může být nedoléhající těsnění. Můžete se spolehnout na naši službu. Těsnění objednáme přesně dle typu Vašeho okna a provedeme jeho výměnu. Bohužel nemůžeme zajistit, že příčinou je těsnění, nicméně po například deseti letech je to pradvědpodobné. Možnou příčinou může být také špatné zapravení okna do střechy, kde poté protéká okolo rámu. Toto bohužel nezajistíme.

Takže napište poptávku a těšíme se na vaši spokojenost.

Realizaci zatím nikdo nehodnotil.

Máte zájem?

Odešlete poptávku

Vzhledem k enormnímu zvýšení počtu poptávek, které individuálně zpracováváme v časovém horizontu jednoho i dvou týdnů, prosíme o Vaší trpělivost. Přednostní a urgentní řešení Vaší poptávky není snadné.

nebo nás můžete navštívit:
Areál Řempo
Nemanická 5
370 10 České Budějovice

Karásek s.r.o. - mapa

Líbí se Vám naše realizace?

Odešlete poptávku a připravíme Vám cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

 

Karásek s. r. o.
Nemanická 5 (Areál Řempo)
370 10  České Budějovice

 

+420 777 727 328

Ochrana osobních údajů

© 2014, 2020 Karásek s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořila společnost Lynt services s.r.o.