Rychlý kontakt
infolinka 777 727 328

Rámové zasklení včetně zábradlí RAL a dřevěné motorické 50 mm žaluzie Rámový systém, Dřevěné žaluzie, Zábradlí hliníkové, Rámové zasklení pergol a teras

Informace k realizaci

Zasklení této lodžie jsme pojali odborně a komplexně. Původní pozinkované zábradlí jsme demontovali a namísto něj instalovali rámový systém lakovaný do hnědé barvy se sklem. Na spodní části je instalované bezpečnostní sklo s folií "Conex" síly 6,2 mm v kouřovém provedení. Na horních dílech je bezpečnostní tvrzené sklo typu ESG v čirém provedení. Toto speciální řešení si žádá profesionální zaměření a nákres v počítači. To jsme spolehlivě zvládli a jak můžete na fotografiích vidět, vše přesně "sedí" bez vůlí a mezer.

Na boční sestavě si můžete všimnout spodního hliníkového klínu přesně vyměřeného pro vyrovnání spádu podlahy, madlo zábradlí je však ve stejné výšce.

Pro dodržení bezpečnostních požadavků jsme jako madlo použili hliníkový profil 100x50 mm na přední a profil 50x50 mm na boční sestavě. Vše je systémově kotveno na chemické kotvy zn. Fischer pomocí na míru vyrobených konzolí lakovaných do barvy RAL.

Součástí dodávky byly také dřevěné žaluzie s bamusovými lamelami 50 mm a motory. Tyto prémiové dřevěné žaluzie lze pohodlně naklápět a vytahovat pomocí dodaného dálkového ovladače Somfy Telis 4 Modulis.

Jak se Vám toto zasklení líbí? Připravíme komplexní řešení také pro Vás, odstranění zábradlí provádíme vždy v souladu s bezpečností Vaší a naší. To znamená, že montážní parta je vždy kotvená. Je tedy nutné do stropu lodžie instalovat bezpečnostní kotvy, které po montáži zůstávají viditelné. Můžete si na ně po montáži zavěsit například květinu.

8 lidem se líbí tato realizace.

Máte zájem?

Odešlete poptávku

Vzhledem k enormnímu zvýšení počtu poptávek, které individuálně zpracováváme v časovém horizontu jednoho i dvou týdnů, prosíme o Vaší trpělivost. Přednostní a urgentní řešení Vaší poptávky není snadné.

nebo nás můžete navštívit:
Areál Řempo
Nemanická 5
370 10 České Budějovice

Karásek s.r.o. - mapa

Líbí se Vám naše realizace?

Odešlete poptávku a připravíme Vám cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

 

Karásek s. r. o.
Nemanická 5 (Areál Řempo)
370 10  České Budějovice

 

+420 777 727 328

Ochrana osobních údajů

© 2014, 2022 Karásek s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořila společnost Lynt services s.r.o.