Infolinka

+420 777 727 328

Taichmanovi

Dobrý den pane Karásek,

Je to téměř celý rok jsi užíváme zasklení od Vaší firmy. Chtěla jsem Vám poslat pár fotek, ale víte jak to je, stále není čas. Tak posílám fotky nyní, třeba budou pro někoho také inspirací, co si pořídit, nebo čím si udělat radost, krásně se tam daří citronovníku i baobabu.

Ještě jednou bych chtěla poděkovat za profesionální přístup jak z Vaší strany, tak ze strany montážní skupiny, která zasklení montovala.

Děkuji moc a přejeme hodně spokojených zákazníků

Naše realizace

Prohlédněte si naší realizaci a dozvíte se více

Nezávazná poptávka

Prosíme přiložte fotografie k poptávce, jsou důležité pro správně řešení.

Nahrát soubory

Tato pole jsou povinná.

Společnost Karásek s.r.o., IČ 251 64 589, se sídlem České Budějovice, Nemanická 437/5, PSČ 370 10, jako správce zpracovává osobní údaje. Společnost zpracovává osobní údaje v souladu s právními předpisy, především v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES. Společnost informuje, že každá fyzická osoba má právo na přístup k osobním údajům, právo na změnu údajů a právo na výmaz údajů, případně právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů. Společnost nepředává osobní údaje dál pro marketingové nebo jiné obchodní aktivity. Právo odvolat souhlas i dalších práv podle obecného nařízení o ochraně osobních údajů je možno využít v sídle společnosti nebo prostřednictvím emailu sekretarka@karasek.cz . V souvislosti se zpracováním osobních údajů má osoba právo podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů.