Infolinka

+420 777 727 328

Wasyliv

Vážený pane Karásku,
dovolte, abych Vám a celé Vaší společnosti, poděkovala za úžasný profesionální přístup, který jste projevili při realizaci naší pergoly.
Děkuji za Váš čas, který jste tomuto projektu věnovali a za trpělivost, kterou jste s námi Vy i Váš tatínek měli.
Dlouho nám trvalo, než jsme se pro samotnou realizaci rozhodli, měli jsme spoustu pochyb a všetečných otázek, ale díky Vašemu přístupu jsme se rozhodli právě pro Vaši společnost. S poptávkou jsem obeslala cca 10 společností, zabývajících se výrobou a realizací hliníkových altánů, hlavním kritériem pro nás byla cena, ale rozhodujícím faktorem pro nás byl nakonec právě Váš profesionální přesto přátelský přístup. S podobným přístupem jsem se u jiných firem ještě nesetkala. Ze zhlédnutých realizací na Vašich webových stránkách jsem věděla, že Vaše altány jsou krásné, ale samotné zastřešení naší terasy výrazně předčilo naše očekávání. Konstrukce má velmi detailně propracované, jemné a elegantní tvary a ve spojení se skly je šperkem na našem domě. Každý, kdo u nás zatím byl, má stejný názor a Vaši práci obdivuje.
Dále bych chtěla vyzvednout odborný a profesionální přístup Vašich techniků, kteří jsou sehraní, velice příjemní a na vysoké odborné úrovni.
Vše dohromady působí jako dokonalý celek. Jsme velice rádi, že jsme se rozhodli právě pro Vaši firmu. Doufám, že stejně tak budeme spokojeni s tou speciální markýzou.

S poděkováním a pozdravem L. Wasyliv

Naše realizace

Prohlédněte si naší realizaci a dozvíte se více

Nezávazná poptávka

Prosíme přiložte fotografie k poptávce, jsou důležité pro správně řešení.

Nahrát soubory

Tato pole jsou povinná.

Společnost Karásek s.r.o., IČ 251 64 589, se sídlem České Budějovice, Nemanická 437/5, PSČ 370 10, jako správce zpracovává osobní údaje. Společnost zpracovává osobní údaje v souladu s právními předpisy, především v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES. Společnost informuje, že každá fyzická osoba má právo na přístup k osobním údajům, právo na změnu údajů a právo na výmaz údajů, případně právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů. Společnost nepředává osobní údaje dál pro marketingové nebo jiné obchodní aktivity. Právo odvolat souhlas i dalších práv podle obecného nařízení o ochraně osobních údajů je možno využít v sídle společnosti nebo prostřednictvím emailu sekretarka@karasek.cz . V souvislosti se zpracováním osobních údajů má osoba právo podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů.