Infolinka

+420 777 727 328

J. Kočárek

Dobrý den pane Karásku,

včera vaši lidé dokončili montáž. Musím je pochválit, pracovali dobře, rychle, bez zbytečných řečí, opravdu mám z toho dobrý dojem. Výsledek vypadá pěkně, posílám alespoň dvě fotky pro informaci, ta ve dne je po prvním dnu práce, tedy nekompletní.

Včera jsem poslal doplatek, nebyl důvod s tím otálet. Při odjezdu jsem s vašimi montážníky ještě domlouval, že pošlete koleno pro zakončení svodu z okapu, současný vývod posílá dešťovou vodu pod základy, to by časem mohl být problém. Oni už Vám řeknou, o co přesně jde.

Ještě jednou díky za dobrou práci. Až to trochu zabydlíme, možná se ještě ozveme s požadavkem na domontování jedné rolety, odpolední slunce svítí trochu dál než jsme si mysleli. Ale to jen v případě, že byste měli někde poblíž nějakou další montáž, jezdit kvůli tomu z Budějovice nemá cenu.

Přeju pěkný den

Naše realizace

Prohlédněte si naší realizaci a dozvíte se více

Nezávazná poptávka

Prosíme přiložte fotografie k poptávce, jsou důležité pro správně řešení.

Nahrát soubory

Tato pole jsou povinná.

Společnost Karásek s.r.o., IČ 251 64 589, se sídlem České Budějovice, Nemanická 437/5, PSČ 370 10, jako správce zpracovává osobní údaje. Společnost zpracovává osobní údaje v souladu s právními předpisy, především v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES. Společnost informuje, že každá fyzická osoba má právo na přístup k osobním údajům, právo na změnu údajů a právo na výmaz údajů, případně právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů. Společnost nepředává osobní údaje dál pro marketingové nebo jiné obchodní aktivity. Právo odvolat souhlas i dalších práv podle obecného nařízení o ochraně osobních údajů je možno využít v sídle společnosti nebo prostřednictvím emailu sekretarka@karasek.cz . V souvislosti se zpracováním osobních údajů má osoba právo podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů.