Infolinka

+420 777 727 328

Manželé Jarošovi

Vážený pane Karásku,

mnohokrát děkujeme za zasklení naší nové terasy, kterou minulý týden zrealizovali pan Mysliveček se svým kolegou od společnosti Karásek s.r.o.
Oba byli ochotní, šikovní a počínali si velmi profesionálně. Výsledek byl nad naše očekávání.

S představou udělat z terasy místo, kde by nefoukalo a nepršelo jsme měli v hlavě již delší dobu.
Navštívili jsme několik majitelů zastřešených a prosklených teras a hledali inspiraci. Přes stránky z internetu jsme oslovili několik firem, ale většinou šlo o masivní hliníkové konstrukce, které se nehodily k našemu typu domu a pro nás cenově nedostupné.
Svépomocí jsme zhotovili dřevěnou konstrukci s plechovou střechou a hledali dobrou firmu, která se zabývá zasklíváním.
Tentokrát nám internet pomohl a zaujaly nás stránky firmy Karásek s.r.o, jejich realizace a následné ohlasy.
Oslovili jsme minulý rok Vás pane Karásku a nelitujeme toho. Od prvního telefonického rozhovoru, přes konzultace, návrhy, cenové nabídky až konečnou realizaci.
Současná terasa se líbí a kdo bude mít zájem o něco podobného, určitě Vás doporučíme.
Ještě nám zbývají drobné dodělávky (dlažba, schody, oprava podezdívky), které bychom měli zvládnout během dubna a poté pošleme foto.
Ještě jednou Vám děkujeme.

S pozdravem

Naše realizace

Prohlédněte si naší realizaci a dozvíte se více

Nezávazná poptávka

Prosíme přiložte fotografie k poptávce, jsou důležité pro správně řešení.

Nahrát soubory

Tato pole jsou povinná.

Společnost Karásek s.r.o., IČ 251 64 589, se sídlem České Budějovice, Nemanická 437/5, PSČ 370 10, jako správce zpracovává osobní údaje. Společnost zpracovává osobní údaje v souladu s právními předpisy, především v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES. Společnost informuje, že každá fyzická osoba má právo na přístup k osobním údajům, právo na změnu údajů a právo na výmaz údajů, případně právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů. Společnost nepředává osobní údaje dál pro marketingové nebo jiné obchodní aktivity. Právo odvolat souhlas i dalších práv podle obecného nařízení o ochraně osobních údajů je možno využít v sídle společnosti nebo prostřednictvím emailu sekretarka@karasek.cz . V souvislosti se zpracováním osobních údajů má osoba právo podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů.