Infolinka

+420 777 727 328

Bínová

Recenze po 2 letech používání:
Dobrý den pane Karásek,
zase máme jedno horké léto za námi.Opět jsem si vychutnala příjemné posezení na rozpáleném panelákovém balkóně a vnitřní chládek pokoje.Ani trochu toho nelituji,že jsem do toho dala tolik peněz.
Sousedky brečely,jak jim kytky doslova umírají na rozpáleném parapetu žárem,já jsem takový problém neměla.Začaly to řešit různými velkými slunečníky,ale rozpálená zed´je rozpálená zed´.
Touto cestou bych Vám a všem Vašim zaměstnancům chtěla popřát klidné a pohodové svátky vánoční v kruhu rodiny. A do nového roku 2018 pak hodně zdraví,pracovních úspěchů a splněných přání.
S pozdravem všeho nejlepšího paní Bínová z Č.Krumlova.

Dobrý den pane Karásek,
využila jsem dnešní den na to, abych provedla slíbený test markýzy a rolet.
Ráno v 8 hodin jsem stáhla roletu na balkóně na východní straně. V 9 hodin pak jsem vysunula celou markýzu.
V 11hodin byl stín na balkóně a neměřené teploty byly:
teploměr na okně ukazoval 26°C
v pokoji 26°C,pootevřené dveře na škvíru 2 cm.
Na parapetu u sousedova okna na slunci 40°C.
Stáhla jsem i druhou roletu.

V 13hodin na balkóně stále stín 28°C
v pokoji 28°C, pootevřené dveře na škvíru 2cm.
parapet na okně, kde svítilo slunce od rána 50°C, možná i více, už nebyla větší stupnice na teploměru.
teplota z druhé strany bytu (severní strana)ve stínu 30°C.Jak slunce pokračuje k západu a postupně mizí zastínění domu,zvyšuje se zde i teplota přes 30°C.
Myslím si, že nemusím litovat peněz. Opravdu je uvnitř bytu příjemně, necítím se jak vařený brambor. Je možné dělat i lehčí domácí práce a člověk se tak nepotí, nemám těžkou hlavu horkem,takže můžu i přemýšlet.
Když to porovnám s loňským rokem, jsem v pohodě. To jsem ležela na posteli, mokrý hadr na na hlavě a nic se mi nechtělo dělat. Uvidíme, jak to bude zítra, když má být ještě větší horko.

Máte-li nějaké otázky nebo chcete, abych ještě něco vyzkoušela, klidně napište.
S pozdravem

Naše realizace

Prohlédněte si naší realizaci a dozvíte se více

Nezávazná poptávka

Prosíme přiložte fotografie k poptávce, jsou důležité pro správně řešení.

Nahrát soubory

Tato pole jsou povinná.

Společnost Karásek s.r.o., IČ 251 64 589, se sídlem České Budějovice, Nemanická 437/5, PSČ 370 10, jako správce zpracovává osobní údaje. Společnost zpracovává osobní údaje v souladu s právními předpisy, především v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES. Společnost informuje, že každá fyzická osoba má právo na přístup k osobním údajům, právo na změnu údajů a právo na výmaz údajů, případně právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů. Společnost nepředává osobní údaje dál pro marketingové nebo jiné obchodní aktivity. Právo odvolat souhlas i dalších práv podle obecného nařízení o ochraně osobních údajů je možno využít v sídle společnosti nebo prostřednictvím emailu sekretarka@karasek.cz . V souvislosti se zpracováním osobních údajů má osoba právo podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů.