Infolinka

+420 777 727 328

Novák

Pane Karásek, přeji dobrý den,

před časem jsem u Vás zakoupil tepelnou zástěnu. Nyní je již v plném „provozu“ a mohu konstatovat, že Vaše informace o její účinnosti nepřehánějí. Jisté obavy jsem před koupi měl i vzhledem k vyšší ceně, ale přesto jsem volil tuto variantu. Důvodem bylo zachovat jakousi estetiku celého řešení.
Mohu říci, že zástěna je opravdu účinná i když je od kamen vzdálena jen cca 15 cm. Je připevněna k boční stěně kuchyňské linky a nepůsobí nijak esteticky rušivě. Přestože sálání tepla je v této vzdálenosti velmi silné zástěna je kupodivu, na omak, naprosto chladná dokonce i z čelní, ozařované strany. Až se tomu sám divím.

Tento mail tedy píši jen proto, abych Vám poděkoval za rady, které jste mi před zakoupením poskytl, ale především za, dle mého názoru, výrobek, který dokonale splnil mé očekávání.

Přeji Vám osobní i podnikatelské úspěchy.

Naše realizace

Prohlédněte si naší realizaci a dozvíte se více

Nezávazná poptávka

Prosíme přiložte fotografie k poptávce, jsou důležité pro správně řešení.

Nahrát soubory

Tato pole jsou povinná.

Společnost Karásek s.r.o., IČ 251 64 589, se sídlem České Budějovice, Nemanická 437/5, PSČ 370 10, jako správce zpracovává osobní údaje. Společnost zpracovává osobní údaje v souladu s právními předpisy, především v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES. Společnost informuje, že každá fyzická osoba má právo na přístup k osobním údajům, právo na změnu údajů a právo na výmaz údajů, případně právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů. Společnost nepředává osobní údaje dál pro marketingové nebo jiné obchodní aktivity. Právo odvolat souhlas i dalších práv podle obecného nařízení o ochraně osobních údajů je možno využít v sídle společnosti nebo prostřednictvím emailu sekretarka@karasek.cz . V souvislosti se zpracováním osobních údajů má osoba právo podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů.