Infolinka

+420 777 727 328

Novotný

Když jsme zvažovali zasklení pergoly u svého domu, firma Karásek v Googlu vyskočila na prvním místě. Prezentace firmy nás velmi zaujala, nejvíce prostřednictvím hezky zpracovaných videí a fotek konkrétních řešení a získali jsme dojem, že se jedná o velmi profesionální firmu, čemuž bude jistě odpovídat i vysoká cena a tak jsme ji zatím neoslovovali. Přišlo nám, že zas tak „profi“ to mít nemusíme a tolik peněz nás to také stát nemusí. Oslovili jsme místního sklenáře, který nám řešil drobnou zakázku na domě a záměru se chytil velice rychle, nabídl velmi zajímavou cenu (ve skutečnosti třetinovou oproti firmě Karásek), navrhl řešení a zaplatili jsme 50% zálohu. Pak začal pán velmi improvizovat z různých hliníkových lišt z hobby marketů, které různě slepoval k sobě Mamutem. Nejprve je natíral barvou štětcem a když začala hned opadávat barva, což bylo zjevné už když nám lišty Mamutem přilepil k betonovým designovým pražcům, nastříkal barvu sprejem (tvrdil, že to prošlo práškovou lakovnou). Začal se s tím trápit, nebyl schopen dodržet jakoukoli dohodu či termín, protože se mu vše vždy zkomplikovalo, což ho vždy samotného překvapilo. To co nám začal na pergole tvořit, za to by se styděl i člověk, co by si chtěl nechat zasklít verandu na staré chalupě, neskutečná prasárna. Vše zamatlané od lepidla, lišty různě nastavované, na posuvná skla používal kolečka do interiérů a samotné sklo působilo, že většímu větru neodolá. Se ženou jsme se shodli, že i když bychom měli přijít o celou zálohu, raději tu hrůzu zastavíme, protože bychom toho jinak celý život litovali, kdykoli bychom se na pergolu podívali, hlavně bychom se styděli ji komukoli ukázat.

V tomto momentu jsme byli 100% rozhodnuti oslovit firmu Karásek a dohodnout se s nimi na rešení i za několika násobně vyšší cenu. Od prvního kontaktu s p. Karáskem ml. jsme se setkali s profesionálním přístupem, dohodli jsme se na zaměrení, které přijel p. Karásek provést osobně se svým otcem, majitelem firmy. Na míste nám ukázali vzorek profilu a zasklení a hned jsme měli jasno, že toto řešení chceme a rádi si připlatíme. Ze vzorníků jsme si vybrali barevné provedení a do týdne, jak bylo slíbeno, jsme dostali grafické zaměření pergoly zpracované v PC programu společně s cenovou nabídkou několika variant. Po odsouhlasení varianty jsme obdrželi zálohovou fakturu, od jejíhož uhrazení měla běžet dohodnutá lhůta 5-6 týdnů pro výrobu po montáž. Přesně po 5 týdnech přijela montážní parta a během necelého jednoho dne pergolu zasklili a dílo nám předali a zároveň nás instruovali, jak s tím zacházet. Nyní se nám z pergoly stala další „užitná plocha“ domu:-)

Během celého procesu jsme s firmou Karásek neměli jediný problém, jedinou komplikaci a vše co tvrdili, tak opravdu bylo. Nemít předchozí zkušenost s tím sklenářem, váhali bychom nad vyšší cenou, ale takto si více uvědomujeme, že kvalita a profesionální přístup něco stojí a v porovnání s tím předchozím v poměru cena x výkon, jsou ceny u firmy Karásek velmi férové. Jsme velmi spokojeni a doporučujeme každému vyhnout se levnější variantě u amatérů a bez váhání se obraťte rovnou na Karásky a budete spokojeni i Vy.

Naše realizace

Prohlédněte si naší realizaci a dozvíte se více

Nezávazná poptávka

Prosíme přiložte fotografie k poptávce, jsou důležité pro správně řešení.

Nahrát soubory

Tato pole jsou povinná.

Společnost Karásek s.r.o., IČ 251 64 589, se sídlem České Budějovice, Nemanická 437/5, PSČ 370 10, jako správce zpracovává osobní údaje. Společnost zpracovává osobní údaje v souladu s právními předpisy, především v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES. Společnost informuje, že každá fyzická osoba má právo na přístup k osobním údajům, právo na změnu údajů a právo na výmaz údajů, případně právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů. Společnost nepředává osobní údaje dál pro marketingové nebo jiné obchodní aktivity. Právo odvolat souhlas i dalších práv podle obecného nařízení o ochraně osobních údajů je možno využít v sídle společnosti nebo prostřednictvím emailu sekretarka@karasek.cz . V souvislosti se zpracováním osobních údajů má osoba právo podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů.