Rychlý kontakt
infolinka 777 727 328

Samostatně stojící altán - "Budvar pavilon" Hliníkové pergoly a altány

Informace k realizaci

Naše první realizace samostatně stojícího altánu se povedla na jedničku. Tento altán byl pro nás velkou výzvou. Přesné zaměření, rozkreslení prvků, nalezení řešení posuvných systémů a střechy, zpracovat výrobní výkresy a vyrobit tento altán - to vše bylo třeba pro tento projekt připravit.

Tento samostatně stojící altán v bílém provedení s posuvnými systémy lze také nazvat jako zasklená pergola. Klientovo milované jihočeské pivo dalo vzniknout názvu "Budvar pavilon".

Na střeše jsme použili mléčné lepené sklo Connex pro lepší tepelnou regulaci. Díky tomuto již není nutností markýza, která by se u tohoto typu konstrukce řešila složitě. Přes mléčné sklo neprojde slunce avšak světla bude dostatek díky čirým bočním sklům.

Dostatečná pevnost altánu proti větru je také v podobě bočních pevných dílů se sklem, které celou stavbu stabilizují. V těchto místech je také altán kotven do betonové podesty. Možnost větrání je zajistěna posuvnými systémy, které lze v případě potřeby otevřít a mít tak vzdušný prostor, naopak v případě nepřízně počasí je možné tento prostor uzavřít a užívat si dále svou oslavu či pohodový odpočinkový večer.

Rozměr tohoto altánu je: délka 5,2 m a šířka 3,2 m

Video ze stavby:

Video hliníkové pergoly a altány:

Realizaci zatím nikdo nehodnotil.

Máte zájem?

Odešlete poptávku

Vzhledem k enormnímu zvýšení počtu poptávek, které individuálně zpracováváme v časovém horizontu jednoho i dvou týdnů, prosíme o Vaší trpělivost. Přednostní a urgentní řešení Vaší poptávky není snadné.

nebo nás můžete navštívit:
Areál Řempo
Nemanická 5
370 10 České Budějovice

Karásek s.r.o. - mapa

Líbí se Vám naše realizace?

Odešlete poptávku a připravíme Vám cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

 

Karásek s. r. o.
Nemanická 5 (Areál Řempo)
370 10  České Budějovice

 

+420 777 727 328

Ochrana osobních údajů

© 2014, 2020 Karásek s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořila společnost Lynt services s.r.o.