Rychlý kontakt
infolinka 777 727 328

Screen ZIP - 14 metrů a Screny Cabrio + Connexoon Markýzy svislé

Informace k realizaci

Obrovská projektová realizace ve spolupráci s architektem, kdy jsme dodali tři Screen ZIP markýzy o celkové délce bezmála 14 metrů a také dalších 10 metrů svislých markýz s lankovým vedením.

Screen ZIP markýzy jsou odolné větru a v tomto rozměru je nabízíme jako jedni z mála dodavatelů. Šířka až 600 cm zajistí velké plochy bez sloupků. Zde jsme instalovali dvě 500 cm široké a 250 cm vysoké markýzy, které s třetí ZIP markýzou zastíní a ochrání celou přední terasu domu. Tím zajistíme nižší náklady na ochlazování interieru a vyšší komfort. Ovládání probíhá pomocí elektromotorů s technologií Somfy IO a možností ovládat přes mobilní telefon s aplikací Connexoon.

V patře jsou instalované motorické markýzy Screeny Cabrio integrované v kastlíku s lankovým vedením.

Markýzy jsou vyrobené s potahem typu Serge, přes který je vidět ven, ale dokáže zabránit přehřátí interieru a zároveň nesebere tolik světla.

Ovládání je doplněno také slunečním a větrnými čidly, které samočinně ovládají markýzy i v nepřítomnosti. Markýzy lze ovládat odkudkoliv po světě pomocí aplikace Connexoon. Na telefonu se dozvíze také v jakém stavu markýzy zrovna jsou.

Opravdu komplexní a promyšlená dodávka.

Také o Váš projekt a sen se postaráme.

1 člověku se líbí tato realizace.

Máte zájem?

Odešlete poptávku

Vzhledem k enormnímu zvýšení počtu poptávek, které individuálně zpracováváme v časovém horizontu jednoho i dvou týdnů, prosíme o Vaší trpělivost. Přednostní a urgentní řešení Vaší poptávky není snadné.

nebo nás můžete navštívit:
Areál Řempo
Nemanická 5
370 10 České Budějovice

Karásek s.r.o. - mapa

Líbí se Vám naše realizace?

Odešlete poptávku a připravíme Vám cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

 

Karásek s. r. o.
Nemanická 5 (Areál Řempo)
370 10  České Budějovice

 

+420 777 727 328

Ochrana osobních údajů

© 2014, 2019 Karásek s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořila společnost Lynt services s.r.o.