Rychlý kontakt
infolinka 777 727 328

stínící pergola úspěšný prototyp - Slunolam Hliníkové pergoly a zimní zahrady, Rolety

Názor klienta

Dobrý den pane Karásku,

moc Vám děkuji za realizaci mého dlouholetého přání a to speciální zastínění naší velmi slunečné venkovní terasy rodinného domu pomocí kovové hliníkové konstrukce slunolamu. Přesně jste, jako jediný z oslovených firem, vycítil mé představy a zrealizoval jste je na výbornou. Tam, kde mi zástupci konkurenčních firem řekli, že nic takového ještě nerealizovali, že to nepůjde a že na to nemají stanoven výrobní program, Vy naopak jste se velmi intenzivně zapojil do řešení mých představ a nabízel jste různé možnosti technické realizace. Při našem osobním setkání jsem se jen utvrdila v mém správném rozhodnutí, zakázku svěřit právě Vaší firmě.

Informace k realizaci

Souhra přání zákazníka a našich možností je vidět na fotce. Vyřešili jsme stínění terasy speciálně navrženou lamelou tvaru "Z". Jedná se o JZ situovanou terasu a dle této dispozice jsme volili úhel sklonu lamel a jejich počet, dle letního slunce. Bílá celohliníková konstrukce vč. lamel je zárukou dlouhé životnosti. Údržba snad jen omýváním, dle nálady.

Realizaci zatím nikdo nehodnotil.

Máte zájem?

Odešlete poptávku

Vzhledem k enormnímu zvýšení počtu poptávek, které individuálně zpracováváme v časovém horizontu jednoho i dvou týdnů, prosíme o Vaší trpělivost. Přednostní a urgentní řešení Vaší poptávky není snadné.

nebo nás můžete navštívit:
Areál Řempo
Nemanická 5
370 10 České Budějovice

Karásek s.r.o. - mapa

Líbí se Vám naše realizace?

Odešlete poptávku a připravíme Vám cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

 

Karásek s. r. o.
Nemanická 5 (Areál Řempo)
370 10  České Budějovice

 

+420 777 727 328

Ochrana osobních údajů

© 2014, 2021 Karásek s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořila společnost Lynt services s.r.o.