Rychlý kontakt
infolinka 777 727 328

Terasová markýza Veranda Box - 6 x 3,9 m Terasové krytí

Názor klienta

Dobrý den pane Karásku,
markýzu používáme zcela bez problémů, především na automatiku a musím říct, že jsme moc spokojení. Krásně vypadá, je pod ní příjemný chládek a nedochází k přehřívání vnitřního prostoru domu. Jsme opravdu moc spokojení a ještě jednou děkujeme za pomoc při výběru a následnou montáž. V dnešní době je celkem problém najít solidní firmu, která odvede kvalitní práci a jsem moc ráda, že mě můj instinkt nezklamal a vše dopadlo na výbornou. Moc ráda vaši firmu komukoliv doporučím.

Přeji krásný den Markéta Kuchařová

Informace k realizaci

Vynikající terasová markýza pro zastínění velkých ploch Veranda Box je vhodná pro všechny, kdo hledají výrobek s dobrým poměrem cena/výkon. Specializací této markýzy je napínaný výpadový profil pomocí pístů integrovaných ve vodících kolejnicích.

Látka je tak v každé poloze napnutá a odolná většímu větru, než by tomu bylo u klasické horizontální markýzy bez stojin a tohoto napínacího mechanismu. Markýza je vybavena motorem s možností ovládání dálkovým ovladačem a automatikou.

Vše značky Somfy (typ RTS). Větrná a sluneční automatika Somfy Soliris Sensor RTS zajistí snížení teploty přilehlého pokoje díky své samočinné funkci i v případě nepřítomnosti majitele a větrný senzor zajistí bezpečnost markýzy.

Samozřejmostí u našich nabízených markýz je 100% akrylová látka Sattler, která má UV ochranu a vysokou životnost obvykle i 15 let bez ztráty barev a vlastností. Markýzu je při sklonu min. 15° možné používat také jako ochranu proti dešti. 

7 lidem se líbí tato realizace.

Máte zájem?

Odešlete poptávku

Vzhledem k enormnímu zvýšení počtu poptávek, které individuálně zpracováváme v časovém horizontu jednoho i dvou týdnů, prosíme o Vaší trpělivost. Přednostní a urgentní řešení Vaší poptávky není snadné.

nebo nás můžete navštívit:
Areál Řempo
Nemanická 5
370 10 České Budějovice

Karásek s.r.o. - mapa

Líbí se Vám naše realizace?

Odešlete poptávku a připravíme Vám cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

 

Karásek s. r. o.
Nemanická 5 (Areál Řempo)
370 10  České Budějovice

 

+420 777 727 328

Ochrana osobních údajů

© 2014, 2020 Karásek s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořila společnost Lynt services s.r.o.