Rychlý kontakt
infolinka 777 727 328

Velký hliníkový altán se sklem, 7,5 x 4 metry, ELOX Hliníkové pergoly a zimní zahrady

Informace k realizaci

Hliníkový altán na míru, kde celková půdorysná plocha je 30 m2! To je již opravdu znatelný nárůst obytné plochy k prodloužení sezony a kontakt s přírodou. Tento nový hliníkový altán jsme montovali na vybudovanou betonovou podestu podle našeho "projektu", který jsme klientovi připravili.  

Na této zakázce je více věcí speciálních. Můžete zde vidět kouřové provedení skel na obvodovém posuvném zasklení, všechny otvory jsme plánovali pro možnost velikého otevření. To oceníte zejména v horkých letních dnech. Posuvný systém jsme společně s klientem zvolili typu Combi z důvodu širokých křídel a také z důvodu designu. 

Jak můžete na fotografiích vidět, altán jsme montovali pod krakorec balkonu a zároveň na spodní úroveň boxu lamelové rolety u vstupu do domu. Precizní zaměření a projekt na PC zařídily perfektní slícování a spolehlivou, promyšlenou montáž.

Také jsme dodali stropní halogenové svítidlo od značky Somfy, které je dálkově ovládané a ztmívané. Kabel je samozřejmě schovaný v krokvi, aby nerušil celkový čistý dojem pergoly. 

Chcete také precizní hliníkový altán a jste připraveni na vyšší investici oproti dřevěné konstrukci, o kterou je potřeba se starat? Kontaktujte nás a rádi Vám zpracujeme řešení. 

12 lidem se líbí tato realizace.

Máte zájem?

Odešlete poptávku

Vzhledem k enormnímu zvýšení počtu poptávek, které individuálně zpracováváme v časovém horizontu jednoho i dvou týdnů, prosíme o Vaší trpělivost. Přednostní a urgentní řešení Vaší poptávky není snadné.

nebo nás můžete navštívit:
Areál Řempo
Nemanická 5
370 10 České Budějovice

Karásek s.r.o. - mapa

Líbí se Vám naše realizace?

Odešlete poptávku a připravíme Vám cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

 

Karásek s. r. o.
Nemanická 5 (Areál Řempo)
370 10  České Budějovice

 

+420 777 727 328

Ochrana osobních údajů

© 2014, 2022 Karásek s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořila společnost Lynt services s.r.o.