Rychlý kontakt
infolinka 777 727 328

Vertikální žaluzie 89 mm kadeřnictví Vertikální žaluzie

Informace k realizaci

Kvalitní vertikální žaluzie v provedení s lamelami 89 mm jsme instalovali do nového kadeřnictví Sandra v Č. Budějovicích ke spokojenosti klienta. Vybral si naší firmu z důvodu kvalitního zboží a rychlého záručního a pozáručního servisu, který nabízíme. Zde instalace velice těžká a zabrala mnoho hodin, protože jsme neznali přesné složení montážního místa, kde místo betonu byl polystyren. To jsme elegantně vyřešili vynášecími pásovinami z hliníku. Vertikální žaluzie mají mnoho možností, velké rozměry jsou také výhodou tohoto typu stínění.

Chcete také kvalitní vertikální žaluzie, které výrobce exportuje do západních zemí a tak jsou vzhledem k ostatním výrobcům v ČR velice kvalitní? Oslovte nás, pošlete poptávku. Rádi připravíme nabídku. Cena však závisí na zvolené cenové kategorii látky, je proto dobré se stavit osobně do showroomu. 

1 člověku se líbí tato realizace.

Fotogalerie

Máte zájem?

Odešlete poptávku

Vzhledem k enormnímu zvýšení počtu poptávek, které individuálně zpracováváme v časovém horizontu jednoho i dvou týdnů, prosíme o Vaší trpělivost. Přednostní a urgentní řešení Vaší poptávky není snadné.

nebo nás můžete navštívit:
Areál Řempo
Nemanická 5
370 10 České Budějovice

Karásek s.r.o. - mapa

Líbí se Vám naše realizace?

Odešlete poptávku a připravíme Vám cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

 

Karásek s. r. o.
Nemanická 5 (Areál Řempo)
370 10  České Budějovice

 

+420 777 727 328

Ochrana osobních údajů

© 2014, 2019 Karásek s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořila společnost Lynt services s.r.o.