Rychlý kontakt
infolinka 777 727 328

Šatní skříň s posuvnými dveřmi

Máte v ložnici nevyužitý kout místnosti a říkáte si, že by byla škoda ho nechat prázdný? V dětském pokoji se začíná hromadit oblečení a hračky a Vašim dětem nezbývá příliš prostoru na hraní? Zkuste sáhnout po jednoduchém, ale efektivním řešení. Šatní skříně s posuvnými dveřmi vyplní nevyužitý prostor a poskytnou Vám místo pro uložení všeho, co právě potřebujete. 

Vzorník Vzorník lamina

Možná můžete namítnout, že nemáte příliš oblečení, abyste potřebovali tolik úložného prostoru. Ale proč byste si nemohli pořídit do ložnice pěkný kousek nábytku? Vedle toho, že šatní skříně nabízejí více prostoru, jsou i praktické a mohou být skvělým bytovým doplňkem.

Systém posuvných dveří je mezi zákazníky oblíbený. Otevření dveří jde snadno a není k tomu potřeba žádný prostor navíc. Šatní skříně s posuvnými dveřmi mohou designově ladit se zbytkem místnosti nebo mohou být nápadným, atraktivním a dominantním prvkem celého prostoru. Nemůžete se rozhodnout, jaká barva skříně se bude nejlépe hodit do Vašeho bytu? V naší nabídce naleznete rozsáhlou škálu barev, od decentní bílé přes pestrou tyrkysovou až k přírodním barvám kamene či písku. Náš sortiment zahrnuje široké spektrum nejrůznějších materiálů, ze kterých máte možnost vybírat.  Nabídka je v dnešní době opravdu velká.

Skříně na míru

Vizualizace pokoje se skříní Vizualizace pokoje se skříní

Naším cílem je poskytnout zákazníkovi co největší komfort při vybavování místnosti novým nábytkem.  Skříně na míru proto už nejsou žádnou novinkou. Můžete si nadiktovat vlastní rozměry, můžete si přát, jak bude skříň vypadat. Co třeba takový prostor pro televizi? A jak se asi opticky zvětší místnost, když na posuvných dveřích bude zrcadlo? Kromě toho, která dáma by se ráno nechtěla upravovat před velkým zrcadlem. Mezi dalšími výhodami byste našli i systém, který sám tlumeně a tiše dovírá dveře, takže jejich úplné zavření nemusíte hlídat.

Ve 3D vizualizaci si můžete prohlédnout, jak bude ve Vašem interiéru vypadat skříň, kterou si přesně představujete. Ruku v ruce s tím jde i cenová kalkulace, takže se nemusíte bát, že se pouštíte do něčeho neznámého, co Vás ve výsledku akorát zklame. Tak to opravdu není.

 

Vestavěná skříň v podkroví Vestavěná skříň v podkroví

Atypická řešení

Pro dvě děti máte k dispozici pouze jeden pokoj, a i přesto byste chtěli svým ratolestem dopřát soukromí? Skříně s posuvnými dveřmi mohou sloužit zároveň jako přepážka a zároveň jako průchozí šatna. Potřebujete vyplnit prostor v podkroví? Problém nepředstavuje ani tato výzva. Je to ideální řešení pro horní patra nových rodinných domků. Ani místo pod schody nemusí zůstat prázdné. Samozřejmostí a také skvělým pomocníkem budou různé poličky na svetry, šuplíky a košíky na ponožky, držáky na ramínka atd.

Pokud zařizujete nové bydlení, nebo jen rekonstruujete starší byt, věřte, že pro Váš interiér budou skříně s posuvnými dveřmi správnou volbou. Ostatní nábytek můžete stylizovat do podobného vzhledu a Vaše bydlení se okamžitě stane pohodlným místem k odpočinku.

Přejděte nyní do sekce vestavěné skříně a nábytek na míru a podívejte se na krásné realizace.

Zobrazit realizace >>

1 člověku se líbí tento článek.

Líbí se Vám naše realizace?

Odešlete poptávku a připravíme Vám cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

 

Karásek s. r. o.
Nemanická 5 (Areál Řempo)
370 10  České Budějovice

 

+420 777 727 328

Ochrana osobních údajů

© 2014, 2022 Karásek s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořila společnost Lynt services s.r.o.