Rychlý kontakt
infolinka 777 727 328

Vzácný úložný prostor ve vašem domě

Zřejmě každý z Vás, kdo jste se rozhodli pro další úložný prostor a právě čtete tento článek jak efektivně uložit potřebné věci v domácnosti, v kanceláři nebo i jinde. Toto vděčné téma z pohledu, že jsme na trhu už od roku 1996 a umíme pro své klienty vytvořit kvalitní, logicky uspořádaný prostor pro ukládání všech možných věcí. A protože jsme Vám vhodnými partnery zvláště pro ty z Vás, kdo skutečně uvažujete o promyšleném řešení.

Když uvážíme dlouholeté zkušenosti promítnuté do každého z Vašich projektů, kde a jak získat úložný prostor, mohu Vám stručně sdělit pár příkladů, kde všude si můžete představit vestavěnou skříň. Na úvod jak, po rychlém seznámení s reklamními materiály různých firem, zjistíte, že je možné vyrobit skříně do ložniceskříně do pokojeskříně do chodbyskříně do podkroví, atd. Ale protože si myslím, že jsme opravdu tvůrci originálních řešení, nabízíme více.

Speciální aplikace vestavěných skříní

Vestavěná skříň v koupelně Vestavěná skříň v koupelně

Naše skříně pak naši zákazníci užívají v nikách s technologickým zařízením pod schody – kotel, bojler. Skříně v nebytových prostorách jako jsou suterénní prostory domů, garáže, půdní prostory, atd. Tolik snad kde je možné si představit vestavěnou skříň – úložný prostor. A dále bych Vám rád sdělil, proč je vhodné dbát na efektivitu úložného řešení takového dělícího kusu nábytku.

Jestliže byste vzali v úvahu obsah daného a uvažovaného prostoru pro novou skříň v krychlových metrech, zjistíte, že tento prostor můžete využít dobře i špatně. Tyto slova volím jako kompromisní pro levně a draze, efektivně a neefektivně, odborně a neodborně a tak bych mohl ještě pokračovat. A protože již od začátku (od roku 1996) navrhování úložných řešení ve skříních na míru jsem se s klienty zabýval co všechno uvažují do skříní „dostat“ a dovolím si připomenout, že tento drive mě doposud neopustil.

Proto tyto dovednosti duplikuji a předávám svým kolegyním a kolegům a to je důvod, proč máme stále spokojené zákazníky. Pravda, jsou to ti z Vás, kteří uměli ocenit přístup a zájem k Vašemu projektu neboli zadání. Také jsou to ti z Vás, kdo uměli přijmout kalkulovanou cenu projektu dle rozsahu, složitosti, spotřeby materiálu a v neposlední řadě i kvalitu a design použitých materiálů. Zde bych rád vyjádřil synonymum „za více peněz více muziky“.

Cena není všechno

Skříň v podkroví Skříň v podkroví

Jak jste chtěli srovnávat cenu univerzálního nábytku z obchodního centra, nebo navržený on-line návrhářem k řešení, které můžete obohatit duševně, rozměrově, tak i vybavením a designem. Dokážu si jistě představit, že i truhlářská firma s vlastní výrobou, bez kamenného obchodu a bez připraveného obchodníka spolupracovat na vývoji projektu Vás osloví nižší cenou za cenu toho, že si řešení doladíte /dostanete ho za úkol přinést/ s konkurenční firmou a tento podíl práce bude ukraden.

Ale rád bych Vám sdělil, že výsledek nemusí být vždy potěšující a někdy i tvůrčí myšlenka může zůstat skryta v projektu bez poznání. Proto apeluji, abyste byli loajální. Upřímně a s radostí si pak užívali vestavěné skříně vyvinuté s individuálním přístupem „od Karáska“, expert teamu společnosti Karásek s.r.o.

Každá věc potažmo předmět má své nároky na prostor, své rozměry a vhodné umístění ve skříni. Tam kde bude vhodným pomocníkem doplněk do skříní, šaten. Rádi vám jej pomůžeme implementovat. K tomuto tématu v dalším článku.

Stále platí, že totéž nemusí být totéž.
Rosťa Karásek

24 lidem se líbí tento článek.

Líbí se Vám naše realizace?

Odešlete poptávku a připravíme Vám cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

 

Karásek s. r. o.
Nemanická 5 (Areál Řempo)
370 10  České Budějovice

 

+420 777 727 328

Ochrana osobních údajů

© 2014, 2022 Karásek s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořila společnost Lynt services s.r.o.