Rychlý kontakt
infolinka 777 727 328

Zasklená pergola posuv bezrámový Patio Move dřevodekor Bezrámové zasklení pergol a teras

Informace k realizaci

Náš nový systém, který nabízíme Patio Living Move máme k dispozici také v provedení dřevodekor, který znáte například z oken. Tento jedinečný povrch nově nabízíme na vybrané systémy. K dispozici je mnoho dekorů dřeva, ze kterých si vybere opravdu každý.

Zde vidíte realizaci posuvného bezrámového systému MOVE se spodní kolejničkou vysokou pouze 20mm, která se může snadno překračovat. Díky tomu je systém hodně odolný proti počasí a silnému větru. Je vhodný také na aplikace do dřevěných pergol díky horní stavitelné kolejnici, ve které je dostatečná vůle pro možné pracování dřeva.

Jak můžete na fotografiích vidět, zasklili jsme komplet celou pergolu, včetně horních sešikmených skel. Horní skla jsou kovená na bodové úchyty do boku krokve. Z pravé strany pergoly je mezera vůči posuvnému systému pro větrání v letních dnech. Boční sešikmená skla jsou spíše kvůli dešti, než tepelné izolaci.

Systém Move dodáváme včetně meziskelního těsnění, systém je neizolační, velmi hodný pro prodloužení Vaší venkovní sezony.

Rádi Vám připravíme nabídku také na tento systém.

Bezrámové systémy jsou vždy dražší oproti rámovým systémům. Je to díky konstrukčním vlastnostem, ale hlavně díky silnému sklu ESG 10 mm, které musí celý systém držet.

VIDEO:

6 lidem se líbí tato realizace.

Máte zájem?

Odešlete poptávku

Vzhledem k enormnímu zvýšení počtu poptávek, které individuálně zpracováváme v časovém horizontu jednoho i dvou týdnů, prosíme o Vaší trpělivost. Přednostní a urgentní řešení Vaší poptávky není snadné.

nebo nás můžete navštívit:
Areál Řempo
Nemanická 5
370 10 České Budějovice

Karásek s.r.o. - mapa

Líbí se Vám naše realizace?

Odešlete poptávku a připravíme Vám cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

 

Karásek s. r. o.
Nemanická 5 (Areál Řempo)
370 10  České Budějovice

 

+420 777 727 328

Ochrana osobních údajů

© 2014, 2021 Karásek s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořila společnost Lynt services s.r.o.