Rychlý kontakt
infolinka 777 727 328

Zasklená terasa - rámy s kouřovým sklem Rámové zasklení pergol a teras

Informace k realizaci

Zasklenou terasou rámovým systémem, ve kterém jsme použili kouřové sklo, jsme zákazníkovi vytvořili nový prostor bez nečistot, sněhu, listí a prachu z ulice. Zasklená terasa pomůže zákazníkovi, aby mohl v případě nepřízně počasí prostor uzavřít a být stále "venku".

Použité sklo ESG 5 mm planibel bronz je tvrzené pro nejlepší bezpečnost dětí při destrukci skla. Sklo je hodně pevné, vydrží až 5x více, než sklo obyčejné FLOAT. Pokud by však byl náraz příliš silný, rozbije se na malé kousky ("kulaté střepy"), jako když vidíte nabouraný automobil a má boční skla "vysypaná" na sedadlech. Na boční skla automobilů se totiž používají tepelně tvrzená skla. Pro srovnání - sklo FLOAT při destrukci vytváří nebezpečné šavlovité střepy (!).

Teleskopický posuvný systém umožní otevření až 2/3 celkové šířky výklenku. V případě potřeby lze křídla samozřejmě snadno úplně demontovat / vysadit.

Na obrázku také můžete vidět u horní kolejnice profil pro montáž stínící techinky, kterou bude zákazník u nás objednávat kdykoliv později. Vyvaroval se takto dodatečnému vrtání do horního ocelového "i" a roletu či žaluzii namontuje snadno do hliníkového jeklu.

Realizaci zatím nikdo nehodnotil.

Fotogalerie

Máte zájem?

Odešlete poptávku

Vzhledem k enormnímu zvýšení počtu poptávek, které individuálně zpracováváme v časovém horizontu jednoho i dvou týdnů, prosíme o Vaší trpělivost. Přednostní a urgentní řešení Vaší poptávky není snadné.

nebo nás můžete navštívit:
Areál Řempo
Nemanická 5
370 10 České Budějovice

Karásek s.r.o. - mapa

Líbí se Vám naše realizace?

Odešlete poptávku a připravíme Vám cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

 

Karásek s. r. o.
Nemanická 5 (Areál Řempo)
370 10  České Budějovice

 

+420 777 727 328

Ochrana osobních údajů

© 2014, 2020 Karásek s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořila společnost Lynt services s.r.o.