Zasklená veranda s křídlovými dveřmi Rámové zasklení pergol a teras
Informace k realizaci
Zasklení verandy rámovým systémem rozděleno na tři nezávislé sestavy oddělené původními sloupky. Zde můžete vidět plné využití našeho systému - křídlové dveře, posuvné dveře, tvrzené sklo ESG kouřové, hliníkové parapety. To vše jsme v rámci této zakázky dodali. Připraveno pro instalaci nových horních palubek, proto můžete vidět nahoře výplň kompresní páskou a provazcem.
Zasklení pozvedlo tuto verandu na úplně jiný "level". Nyní lze prakticky využívat a v létě spolehlivě větrat. Veranda je zamykatelná pomocí klíče FAB do křídlových hliníkových dveří.
Výsledek se ohromně povedl = super veranda
Zašlete Vaši poptávku vč. fotky a rádi pomůžeme s pozvednutím také Vaší verandy.
Máte zájem?
Vzhledem k enormnímu zvýšení počtu poptávek, které individuálně zpracováváme v časovém horizontu jednoho i dvou týdnů, prosíme o Vaší trpělivost. Přednostní a urgentní řešení Vaší poptávky není snadné.
Vyzvednutí objednávek je možné po předchozí dohodě. Jsme pro Vás online a jezdíme zaměřovat a montujeme.
nebo nás můžete navštívit:
Areál Řempo
Nemanická 5
370 10 České Budějovice