Rychlý kontakt
infolinka 777 727 328

Zasklení dřevěné pergoly s dveřmi pro kočku Rámové zasklení pergol a teras

Informace k realizaci

Tato dřevěná pergola díky zasklení získala úplně nový charakter. V tomto případě bylo zasklení velice nutné pro ochranu proti nonstop pofukujícímu větru z přilehlé louky. V pergole se po většinu času nemohlo pohodlně sedět. Klient nám sám říkal, že nechce přijít o krásný výhled, ale pití kávy při nepřízni počasí nepadalo v úvahu. Požadavek jsme splnili k plné spokojenosti klienta.

Zasklení s pevnými rámy ve stranách pergoly, kde se vchází do bazénové části a také v přední části jsou zvolené s ohledem na neomezený průchod v letních dnech, kdy může být posuvný systém uklizený ke straně.  Strana, kam se křídla sbalí se u nás nazývá "balík". 

U této realizace padla volba na pevnější rámy Combi se zaobleným designem v lakované verzi. V pravé části pergoly při pohledu na dům (instalována pohovka) je zajímavé rozdělení na posuvnou část a otevřenou část. V ostatních částech otevřený prostor 3/4 šířky otvoru.

Sklo tvrzené bezpečnostní ESG je zde zvoleno s ohledem na odolnost proti rozbití a také ochranu osob. Přecijen v okolí bazénu by nikdy nemělo být obyčejné sklo. 

Můžete také zahlédnout průchozí dvířka pro kočku, která jsme instalovali v pravé části při pohledu na dům. Díky zvolení správného typu dvířek je možná realizace bez horizontální příčky a tím elegantního vzhledu. Ve skle je pouze kulatý otvor, do kterého jsou dvířka instalovány. Nabízíme menší a větší verzi dvířek. Tato jsou menší verze.

Líbí se Vám toto zasklení? Zasklíme také Vaší pergolu, zašlete poptávku a zpracujeme přímo pro Vás kalkulaci.

40 lidem se líbí tato realizace.

Fotogalerie

Máte zájem?

Odešlete poptávku

Vzhledem k enormnímu zvýšení počtu poptávek, které individuálně zpracováváme v časovém horizontu jednoho i dvou týdnů, prosíme o Vaší trpělivost. Přednostní a urgentní řešení Vaší poptávky není snadné.

nebo nás můžete navštívit:
Areál Řempo
Nemanická 5
370 10 České Budějovice

Karásek s.r.o. - mapa

Líbí se Vám naše realizace?

Odešlete poptávku a připravíme Vám cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

 

Karásek s. r. o.
Nemanická 5 (Areál Řempo)
370 10  České Budějovice

 

+420 777 727 328

Ochrana osobních údajů

© 2014, 2021 Karásek s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořila společnost Lynt services s.r.o.