Rychlý kontakt
infolinka 777 727 328

Zasklení nezávislé pergoly Combi RAL kouřová skla Rámové zasklení pergol a teras

Informace k realizaci

Zasklení samostatné dřevěné pergoly rámovým systémem Combi s lakovanými profily do barvy dřeva a kouřovým sklem = super výsledek. Na detailních fotografiích můžete vidět například kovové černé madlo, které je vhodné zvolit, pokud máte raději pevnější madla (v základu je plastové).

Systém Combi je pevnější a robustnější. To je vhodné pro instalaci do vyšších prostorů či širší křídla.

Proto mohly být křídla u přední části takto široká. V tomto případě na obou stranách čtyř dílné sestavy. Otevřený stav tedy 3/4 šířky = maximální možnost větrání. 

Toto zasklení není izolační, ale křídla mezi sebou těsní. Proto postačuje zatopit v krbu a je hned teplo - po skončení topení se prostor v zimním období rychle ochladí.

Na fotografiích můžete také vidět podloženou kolejnici, to je z důvodu nerovného trámu - kolejnice musí být ve vodorovině. Sestava je totiž vsazena obdélníková. Laserem zaměříme všechny nerovnosti. 

Bezpečné tvrzené sklo ESG zajistí ochranu obyvatel a zvýšenou odolnost proti destrukci. Odolnost je až 5x vyšší než obyčejné sklo ve stejné tloušťce.

4 lidem se líbí tato realizace.

Máte zájem?

Odešlete poptávku

Vzhledem k enormnímu zvýšení počtu poptávek, které individuálně zpracováváme v časovém horizontu jednoho i dvou týdnů, prosíme o Vaší trpělivost. Přednostní a urgentní řešení Vaší poptávky není snadné.

nebo nás můžete navštívit:
Areál Řempo
Nemanická 5
370 10 České Budějovice

Karásek s.r.o. - mapa

Líbí se Vám naše realizace?

Odešlete poptávku a připravíme Vám cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

 

Karásek s. r. o.
Nemanická 5 (Areál Řempo)
370 10  České Budějovice

 

+420 777 727 328

Ochrana osobních údajů

© 2014, 2022 Karásek s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořila společnost Lynt services s.r.o.