Rychlý kontakt
infolinka 777 727 328

Zasklení pergoly s kouřovým sklem a lakovanými profily Combi Rámové zasklení pergol a teras

Informace k realizaci

Zasklení veliké pergoly rámovým systémem včetně bočního sešikmeného dílu, který má vrchol ve výšce více, než 4 metry jsme realizovali v okrese Beroun. Zasklení Combi s lakovanými profily je montováno na přední části předsazené, na boční části vsazené mezi sloupek a zeď. Posuvné zasklení v přední části je realizováno dvěma systémy 5D, tedy pět křídel, z nichž se čtyři posouvají na pozici pátého. Na boční stěně systém 4D a pevný sešikmený rám. 

Na přední stěně nebylo možné instalovat klasická madla, která vyčnívají z důvodu nutného přesouvání přes stojiny pergoly. Proto na skle vidíte nalepené vypalované madlo, které pomůže pro prvotní odsunutí křídla z bočního U profilu, pak se již posouvají křídla uchopením rámu. 

Přesná práce, to je naše! Provádíme zaměření nejmodernější laserovou technikou pro docílení co nejmenších vůlí. Vše pak pěkně "pasuje".

 

Realizaci zatím nikdo nehodnotil.

Máte zájem?

Odešlete poptávku

Vzhledem k enormnímu zvýšení počtu poptávek, které individuálně zpracováváme v časovém horizontu jednoho i dvou týdnů, prosíme o Vaší trpělivost. Přednostní a urgentní řešení Vaší poptávky není snadné.

nebo nás můžete navštívit:
Areál Řempo
Nemanická 5
370 10 České Budějovice

Karásek s.r.o. - mapa

Líbí se Vám naše realizace?

Odešlete poptávku a připravíme Vám cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

 

Karásek s. r. o.
Nemanická 5 (Areál Řempo)
370 10  České Budějovice

 

+420 777 727 328

Ochrana osobních údajů

© 2014, 2019 Karásek s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořila společnost Lynt services s.r.o.