Rychlý kontakt
infolinka 777 727 328

Zasklení pergoly v kombinaci stříbrné a hnědé České Budějovice Rámové zasklení pergol a teras

Informace k realizaci

Důmyslné zasklení dřevěné pergoly je naší další chloubou v okolí Českých Budějovic. Zasklení pergoly rámovým systémem v eloxovaném provedení, ale s hliníkovými sloupky lakovanými do barvy dřeva pro simulaci dřevěných trámků. Také jsme zde připravili a přesně zaměřili pevné sešikmené díly nad boční posuvné systémy lakované do barvy dřeva. Díky přesnému zaměření sedly "jako ulité". Barva se povedla. Použití práškové vypalované barvy zaručuje dlouhou životnost.

Zde vidíte případ předsazené montáže z důvodu pírek / podpěr v pergole. Toto téma je velice časté také u Vás - potenciálních zákazníků. Proto zde více rozvedu.

V případě předasazené montáže je nutné vytvořit kompletní nový rám pro posuvné dveře / pevné dveře. Na to používáme příslušenství našich hliníkových systémů, ale také dostupné profily od našich dalších dodavatelů. Převázně vždy na boční strany používáme sloupky 100x50 mm, 80x40 mm nebo 50x50 mm, které v případě potřeby lakujeme do barvy dřeva/konstrukce nebo necháváme v základní bílé či stříbrné variantě. Pro horní kolejnici je také potřebné připravit kotevní profil - pro tyto účely používáme hliníkové "L" profily. 

V tomto speciálním případě jsme předsazenou montáží potřebovali vytořit také prodlouženou podlahu. To jsme vyřešili silnostěnným "L" profilem, který je kotvený do betonové podesty a následně zakrytý hliníkovým parapetem.

Vždy se snažíme o prvotřídní práci a výsledek za to poté stojí. 

1 člověku se líbí tato realizace.

Máte zájem?

Odešlete poptávku

Vzhledem k enormnímu zvýšení počtu poptávek, které individuálně zpracováváme v časovém horizontu jednoho i dvou týdnů, prosíme o Vaší trpělivost. Přednostní a urgentní řešení Vaší poptávky není snadné.

nebo nás můžete navštívit:
Areál Řempo
Nemanická 5
370 10 České Budějovice

Karásek s.r.o. - mapa

Líbí se Vám naše realizace?

Odešlete poptávku a připravíme Vám cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

 

Karásek s. r. o.
Nemanická 5 (Areál Řempo)
370 10  České Budějovice

 

+420 777 727 328

Ochrana osobních údajů

© 2014, 2020 Karásek s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořila společnost Lynt services s.r.o.