Rychlý kontakt
infolinka 777 727 328

Zasklení pergoly vč. elektro rolet, Combi 5D RAL / Náchod Rolety, Rámové zasklení pergol a teras

Informace k realizaci

Zasklení dřevěné pergoly pro možnost používání také za nepřízně počasí v okrese Náchod. Použité rámy Combi v lakované verzi společně s možným efektivním zastíněním pomocí kazetových motorických rolet zajistí dlouholetou spokojenost klienta. Rolety jsou poháněné 230V, takže se nemusí měnit baterie, jako u jiných verzí motorických rolet. Možnost ovládat rádiovým ovladačem OT.

Zajímavost v přední části, kde je použitý maximální počet křídel stahovaných k jedné straně a to je pět křídel. Použitá sestava má hloubku pouze 13 cm, šířka otvoru je cca. 470 cm, výška 212 cm. Zde naprosto bez problémové posouvání křídel. Takto široká křídla dokáže systém Combi.

Skla ESG tvrzená v kouřové / planibel verzi zajistí bezpečnost při pohybu osob a hlavně při oslavách dětí i dospělých. Sklo ESG se při destrukci rozbije na malé střípky, které neublíží. Jeho obrovskou výhodou je však 5x vyšší pevnost oproti klasickému sklu Float.

Na dalších fotografiích můžete vidět, že řešíme také atypy. Pevný rám přesně zaměřený do otvoru sedl a tím je pergola kompletně uzavřena proti prachu, dešti, sněhu a také někdy nežádoucímu ptactvu.

Rádi zasklíme také Vaší pergolu. Říkáme zasklíme skoro vše, proto se nebojte nás oslovit. Když někdo jiný řekne, že nelze zasklít, zkuste poslat nám.

Shlédněte také videa, která pro Vás klienty natáčíme >>Přejít na videa<<

8 lidem se líbí tato realizace.

Fotogalerie

Máte zájem?

Odešlete poptávku

Vzhledem k enormnímu zvýšení počtu poptávek, které individuálně zpracováváme v časovém horizontu jednoho i dvou týdnů, prosíme o Vaší trpělivost. Přednostní a urgentní řešení Vaší poptávky není snadné.

nebo nás můžete navštívit:
Areál Řempo
Nemanická 5
370 10 České Budějovice

Karásek s.r.o. - mapa

Líbí se Vám naše realizace?

Odešlete poptávku a připravíme Vám cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

 

Karásek s. r. o.
Nemanická 5 (Areál Řempo)
370 10  České Budějovice

 

+420 777 727 328

Ochrana osobních údajů

© 2014, 2022 Karásek s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořila společnost Lynt services s.r.o.