Rychlý kontakt
infolinka 777 727 328

Zasklení terasy Combi vč. kazetových motor rolet / Náchod Rolety, Rámové zasklení pergol a teras

Informace k realizaci

Zasklení terasy v elegantním stylu pro spokojené dlouhodobé užívání je již realizované v okrese Náchod, kde jsme realizovali najednou dvě větší zakázky. Rámy Combi v lakovaném provedení zde hezky korespondují s barvou dřeva stejně jako "neviditelné rolety". Díky použití kazetových motorických rolet jsou skoro neviditelné, splynou s dřevem. Dálkově ovládané rolety, každá má svůj kanál, jsou po celém obvodu terasy  /pergoly. 

Zasklení zde v provedení robustnějších rámů Combi ošetřených lakováním práškovou barvou, skla tvrzená ESG 5 mm v kouřovém provedení. 

Zajímavostí je zde řešení bočních dílů, kdy jsme zvolili pevný díl a k němu posuvnou sestavu dvou křídel. Otevřený stav je tedy 1/3 šířky bočního otvoru terasy, což bylo cílem. V létě je možné otevřít přední část ke stranám a tím vytvořit dostatečné provětrání prostoru.

Rádi zasklíme i Vaši terasu tímto krásným rámovým systémem. Zašlete poptávku včetně fotografií a také shlédněte videa >>Přejít na videa<<

Realizaci zatím nikdo nehodnotil.

Fotogalerie

Máte zájem?

Odešlete poptávku

Vzhledem k enormnímu zvýšení počtu poptávek, které individuálně zpracováváme v časovém horizontu jednoho i dvou týdnů, prosíme o Vaší trpělivost. Přednostní a urgentní řešení Vaší poptávky není snadné.

nebo nás můžete navštívit:
Areál Řempo
Nemanická 5
370 10 České Budějovice

Karásek s.r.o. - mapa

Líbí se Vám naše realizace?

Odešlete poptávku a připravíme Vám cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

 

Karásek s. r. o.
Nemanická 5 (Areál Řempo)
370 10  České Budějovice

 

+420 777 727 328

Ochrana osobních údajů

© 2014, 2022 Karásek s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořila společnost Lynt services s.r.o.