Rychlý kontakt
infolinka 777 727 328

Zasklení terasy proti dešti, Combi elox Rámové zasklení pergol a teras

Informace k realizaci

Hledáte praktické zasklení, které Vás bude chránit za nepříznivého počasí, pomůže proti vnějšímu hluku a umožní Vám nepřerušení oslavy z důvodu večerního chladu? Potom Vám s radostí nabízíme zasklení rámovým systémem. Zde v elegantním provedení s rámy Combi ve stříbrné verzi. Sklo čiré bezpečnostní tvrzené, které je až 5x odolnější oproti klasickému sklu. Doporučujeme jej všem, protože klasické sklo tvoří "šavlovité" střepy, zatímco tvrzené sklo se v případě destrukce rozbíjí na malé "kulaté" střepy. Tvrzené sklo je opravdu hodně odolné.

Na fotografiích můžete vidět rohový sloup obložený cihličkami, které jsme pomocí kompresní pásky vytěsnili také. Nařezali jsme si 60 "kostiček", které jsme do jednotlivých spár nalepili. To vše pro naše klienty rádi zrealizujeme. Jsme tady pro Vás.

A proč vlastně zvolit rámy Combi? Z důvodu jejich elegance v případě nižších otvorů do 250 cm výšky a pro vyšší otvory z důvodu pevnostního nebo z důvodu širokých křídel. Rámy Combi lze se zesílením realizovat až do výšky 300 cm.

3 lidem se líbí tato realizace.

Máte zájem?

Odešlete poptávku

Vzhledem k enormnímu zvýšení počtu poptávek, které individuálně zpracováváme v časovém horizontu jednoho i dvou týdnů, prosíme o Vaší trpělivost. Přednostní a urgentní řešení Vaší poptávky není snadné.

Vážení zákazníci, z důvodu nařízení vlády ČR ze dne 27.12.2020 máme pro veřejnost zavřeno.
Vyzvednutí objednávek je možné po předchozí dohodě. Jsme pro Vás online a jezdíme zaměřovat a montujeme.

nebo nás můžete navštívit:
Areál Řempo
Nemanická 5
370 10 České Budějovice

Karásek s.r.o. - mapa

Líbí se Vám naše realizace?

Odešlete poptávku a připravíme Vám cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

 

Karásek s. r. o.
Nemanická 5 (Areál Řempo)
370 10  České Budějovice

 

+420 777 727 328

Ochrana osobních údajů

© 2014, 2021 Karásek s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořila společnost Lynt services s.r.o.