Rychlý kontakt
infolinka 777 727 328

Zasklení terasy s vysokým stropem Rámové zasklení pergol a teras

Informace k realizaci

Máte také terasu a trápí Vás nepříznivé počasí? Přijdete z práce a chcete si v klidu odpočinout na Vaší terase, ale počasí to nedovolí? Řešením je zasklení Vaší terasy rámovým či bezrámovým systémem.  U tohoto klienta jsme z důvodu vysokého stropu zvolili rámy Combi, které jsou odolné proti povětrnosti zejména díky jejich vyztužení. Podlaha terasy byla pouze zámková dlažba položená na štěrkovém loži a nebyla rovná a vhodná pro instalaci zasklení.

Kolejnice potřebují přesně vodorovný podklad, pokud takto není, je nutné je podložit. V tomto případě by však výsledek nebyl pěkný. Klientovi jsme doporučili vytvoření vodorovného betonového základu. Při zaměřování jsme připravili nivelačí rysky, díky kterým mohl betonové základy připravit až během výroby zasklení. 

Pokud máte zámkovou dlažbu, není vždy nutné připravovat betonový základ předem. Konzultujte s námi tuto skutečnost již při poptávce, kdy můžeme společně přijít na podobné řešení jako zde, kdy jsme se až na místě domluvili, že klient připraví betonové základy (pasy). Ten poté dle rysek připravil základy jen do výšky, se kterou jsme počítali již v objednávce.

1 člověku se líbí tato realizace.

Fotogalerie

Máte zájem?

Odešlete poptávku

Vzhledem k enormnímu zvýšení počtu poptávek, které individuálně zpracováváme v časovém horizontu jednoho i dvou týdnů, prosíme o Vaší trpělivost. Přednostní a urgentní řešení Vaší poptávky není snadné.

nebo nás můžete navštívit:
Areál Řempo
Nemanická 5
370 10 České Budějovice

Karásek s.r.o. - mapa

Líbí se Vám naše realizace?

Odešlete poptávku a připravíme Vám cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

 

Karásek s. r. o.
Nemanická 5 (Areál Řempo)
370 10  České Budějovice

 

+420 777 727 328

Ochrana osobních údajů

© 2014, 2020 Karásek s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořila společnost Lynt services s.r.o.